Już w marcu na antenie Telewizji Polsat swoją polską premierę będzie miał taneczny talent show "Tylko taniec. Got to Dance". W programie zobaczymy roztańczonych uczestników, którzy prezentując absolutnie wszystkie style taneczne walczyć będą o sympatię widzów, sławę i pieniądze. Tancerzy oceniać będzie bardzo energetyzujące jury: Michał Malitowski, Krystyna Mazurówna, Alan Andersz oraz Joanna Liszowska. Gospodarzami programu będą Maciej Dowbor oraz Katarzyna Kępka. Show będzie emitowane od marca.

Wiosną, na antenie Polsatu ponownie zagości program "Tylko muzyka. Must be the music". W jury niezmiennie zasiądą: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozo Łozowski. Program poprowadzą Maciek Rock i Paulina Sykut.

Na antenę Telewizji Polsat wraca także serial "Szpilki na Giewoncie". Jest to powrót spektakularny, bo obfitujący w moc niespodzianek. Zobaczymy nowych bohaterów, m.in. Mateusza (w tej roli prawdziwy góral – Jan Wieczorkowski) i ich humorystyczne perypetie na tle ukochanych przez widzów górskich pejzaży i wielkomiejskiej scenerii Warszawy. Dotychczasowych głównych bohaterów rozdzieliły dramatyczne wydarzenia. Ewa (Magdalena Schejbal) wyjechała za ocean. 6. miesięcy później Bartek (Krzysztof Wieszczek), który nie ma już nic do stracenia, postanawia wyjechać do Warszawy i grać w zespole Xenii (Anna Czartoryska). Górala i Xenię połączy muzyka. Oboje mają za sobą trudne przeżycia, czy pogodzą się z przeszłością? Pierwszy odcinek premierowego trzeciego sezonu będzie można obejrzeć 1 marca o godz. 22.00.

Również serial "Hotel 52" doczeka się swojej kontynuacji. W tym sezonie do obsady dołączą: Antoni Paradowski, Krystian Kukułka, Marta Juras. Niewątpliwą gwiazdą tego sezonu będzie udział w serialu Jacka Komana, aktora od lat mieszkającego w Australii, który ma na swoim koncie rolę demonicznego Argentyńczyka w filmie „Moulin Rouge” obok Nicole Kidman i Evana McGregora. W piątej serii poznamy dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski). Podobnie jak w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych gości. W ich role wcielą się między innymi: Jolanta Fraszyńska, Piotr Gąsowski, Cezary Żak i Sławomir Orzechowski. Serial emitowany jest w każdy czwartek począwszy od 1 marca o godz. 21.00.

Wiosną na antenie Polsatu będzie można zobaczyć także nowe odcinki seriali "Świat według Kiepskich" (w każdą środę, od 7 marca o godz. 20.00), "Pierwsza miłość" (od poniedziałku do piątku, począwszy od 1 marca o godzinie 18.00).

Na ekrany powróci także telenowela dokumentalna "Pamiętniki z wakacji". Kolejny sezon to nowi bohaterowie, nowe przygody i nowe emocje. Serial będzie można oglądać w sobotnie i niedzielne popołudnia począwszy od 3 marca.

Widzowie śledzący z uwagą historie z życia wzięte będą mogli zobaczyć kolejne odcinki „Dlaczego ja?”, „Malanowski i partnerzy” oraz „Trudne sprawy”. Premierowe odcinki „Dlaczego ja?” będzie można zobaczyć o godz. 17.00, od poniedziałku do piątku. „Trudne sprawy” o godz. 14.45. a o 16.30 kolejny sezon serialu „Malanowski i partnerzy”.

W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory Telewizja Polsat pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in. „ 2012”, „Anioły i Demony”, „The International”, „Underworld: Bunt Mykanów, „Księga ocalenia”, „W dolinie Elah”, „Amerykańskie ciacho”, „Kick-Ass”, „Sezon na misia2”.

"Państwo w Państwie" to program publicystyczny, nadawany na antenie Telewizji POLSAT co niedziela o godz. 19.30. Każde wydanie programu to szczegółowo udokumentowany reportaż o przypadku naruszenia prawa przez urzędników w stosunku do przedsiębiorcy. Gospodarzem programu będzie Przemysław Talkowski – dziennikarz Polsat News.

Wiosenny finisz Ligi Mistrzów UEFA, start nowego sezonu w Formule 1 oraz sporty walki, to najważniejsze wydarzenia sportowe które pojawią się na antenie Telewizji Polsat.