Dziennik.plTelewizja

Sobota, 26 maja 2012

Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 21°C

Zwycięzca show Polsatu gra więcej koncertów niż juror

2011-07-01 | Ostatnia aktualizacja: 13:50 | Komentarze: 0 | skomentuj
Łozo

Łozo / Teodor Klepczyński / newspix.pl

Znany juror tego się nie spodziewał. Jeszcze niedawno to on decydował o przyszłości zespołu Enej, a teraz zwycięzcy programu "Must Be The Music" grają więcej koncertów od niego!

Pogoda

POLSKA

Sobota 2012-05-26

temp. min 3°C max. 23°C
opady: brak

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Jak donosi "Fakt":


- Jeszcze kilka tygodni temu Wojtek Łozowski jako lider formacji Afromental siedząc wygodnie w jurorskim fotelu programu „Must Be The Music” pouczał zespoły, które chciały wypłynąć na szerokie wody show-biznesu.


Jego rady okazały się skuteczniejsze, niż Łozo mógł to przewidzieć. Zwycięzcy show, zespół Enej, w samym tylko lipcu zagrają aż 15 koncertów. A do końca września mają zarezerwowane terminy na kolejnych 16 występów. 

 
Na tym tle plany Łozowskiego i jego zespołu prezentują się niestety dość mizernie.

Afromental, choć wciąż jest na szczycie, jak na razie na sam lipiec ma zakontraktowane jedynie cztery koncerty. Może więc Łozowski, przed tym jak zasiądzie w fotelu jurora w drugiej edycji show, powinien spytać kolegów z Eneja, co robić, by jego zespół miał więcej propozycji pracy? 

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Foto Open'er Festival 2011"

Źródło: Fakt

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«