Brooklyn w oparach trawy
"Znudzony na śmierć" to serial dla tych, którzy identyfikują się z wielkomiejskim światem, z bohaterami desperacko poszukującymi sensu, bez większych sukcesów. Ich rzeczywistość jest bliska teatrowi absurdu
- Detektyw z przypadku
- Co się stało z Jackiem Blackiem?
- Neurotyczne życie bardzo zdolnego dziwaka
- Jak rozwiązać rodzinny węzeł gordyjski?
- Kac to jest nasz ostatni...
- Kawalerska noc w Las Vegas
- Niewyobrażalny kac w Bangkoku
- Znany aktor z jointem na wizji
- Robert chciał pobić Zacha!
- Gwiazda "Kac Vegas": Nie będę symbolem seksu
- Spartakus, chleb i igrzyska
- "Gra o tron" dzień po amerykańskiej premierze
- Skazani na siebie
- Sensacyjna zmiana miejsc w "Kryminalnych zagadkach Las Vegas"
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Sobota 2012-05-26

temp. min 3°C max. 23°C
opady:
brak
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Głównym bohaterem produkowanego przez HBO serialu jest Jonathan Ames (Jason Schwartzman) – młody pisarz w kryzysie pisania drugiej powieści po udanym debiucie. Świeżo porzucony przez dziewczynę, która bardzo nie znosiła jego rytualnego jointa i dwóch kieliszków białego wina do kolacji, pod wpływem powyższych daje na popularnym w Stanach portalu internetowym ogłoszenie – reklamuje się jako prywatny detektyw bez licencji. Odzyskawszy trzeźwy kontakt z rzeczywistością, Jonathan naturalnie zapomina o desperackim ogłoszeniu. Okazuje się jednak, że jego usługi detektywistyczne cieszą się sporym zainteresowaniem.
Każdy z dwudziestoparominutowych odcinków opowiada o jednej sprawie prowadzonej przez upalonego Marlowa, zahaczając o jego osobiste problemy i życie jego dwóch kumpli: Raya Huestona (Zach Galifianakis) – rysownika komiksów, cierpiącego z powodu chronicznego braku kasy i ekologicznych pomysłów swojej dziewczyny, oraz George’a Christophera (Ted Dansen), wydawcy stylowego magazynu z siedzibą na Manhattanie, który całą swoją energię ładuje w to, by po 50. wciąż udawać nastolatka.
Dla wszystkich miłośników Wielkiego Jabłka: akcja serialu ma miejsce na nowojorskim Brooklynie, w okolicach Prospect Park, a samo miasto jest w fabule bohaterem. "Podejrzewam, że autor scenariusza, nazywający się tak samo jak jego główny bohater – Jonathann Ames, najpierw wybiera miejsce, w którym będzie działa się akcja, a dopiero potem decyduje, jakie przygody zagnają bohaterów w te okolice. To wielki admirator Brooklynu" – mówi Schwartzman, który choć sam jest z Los Angeles, po nakręceniu dwóch sezonów uważa się za speca od Nowego Jorku, mógłby być świetnym przewodnikiem po tym mieście.




















































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!