Disco polo wraca do TV. "Majteczki w kropeczki" całą dobę?
Do KRRiT wpłynął wniosek o przyznanie koncesji na pierwszy polski kanał z muzyką biesiadną i disco polo. Stacja będzię się nazywała Polo TV. Kto stoi za tym projektem?
- Startuje nowa telewizja. Czym przyciągnie?
- Spowiedź idola disco polo
- Rycerze i bobry na radnych
- Boruc: Czuję się jak gwiazda disco polo
- Zamkną lidera grupy Boys
- Waglewski: Nasz show-biznes to wiocha
- Zasady Platformy? "Wszędzie, gdzie możemy wstawiamy swoich"
- KRRiT staje w obronie blogera: sąd naruszył wolność prasy
- Beavis i Butt-head wracają
- Cyfra+ przechodzi do ataku
- Będą trzy nowe kanały telewizyjne
- Nie wszystkie telewizje narzekają. Oto, co teraz chcą oglądać Polacy
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Sobota 2012-05-26

temp. min 3°C max. 23°C
opady:
brak
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Telewizję rozrywkowo-muzyczna przygotowuje należąca do Muratora SA wytwórnia Lemon Records. W zeszłym tygodniu wytwórnia złożyła wniosek do KRRiT o przyznanie koncesji.
"W ciągu ostatnich kilku lat sprzedaliśmy blisko sześć milionów płyt z muzyką biesiadną albo disco polo, które były dołączane do ”Super Expressu”. Jest to najbardziej słuchana muzyka w Polsce" – mówi Presserwisowi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej ZPR SA (właściciel Muratora).
Polską muzykę biesiadną prezentuje już Radio Wawa, także należące do ZPR SA. Polo TV najpierw ma nadawać w Internecie (prawdopodobnie od marca), a później w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych.
Zbigniew Benbenek twierdzi, że pasmo z muzyką disco polo nadawane w Viva Polska cieszy się dużą popularnością. Potwierdza to Monika Chojnacka-Maścianica, dyrektor programowa MTV Networks Polska, ale też mówi o pewnych problemach: "Nie ma jednak aż tylu dobrych jakościowo teledysków disco polo" – twierdzi Chojnacka-Maścianica.



















































~Twój mistrz2011-07-20 15:53
"OJ RZEBY WRUCIŁO JAK NAJSZYPCIEJ"
po tego typu komentarzach proponowałbym ORTOGRAFIA TV
~Polak2011-02-06 13:06
no i dobrze mamy polską muzyke a nie wyjce zachodnio-narkomańskie satańskie
~Dziedek2011-02-06 11:17
BARDZO DOBRZE!!! Na pewno to lepsze niż bzdety które dodzia spiewa. Tam nikt Biblii nie rozerwie na oczoach ludzi. Spokój i miłe dla ucha tekściki.
~b2011-02-06 09:44
Poparł PSL i koncesję dostał.
~kamilooo2011-01-31 19:06
Dzisiejsze DP to nie majteczki w kropeczki panie autorze...
~DYCHO FAN2011-01-31 18:29
OJ RZEBY WRUCIŁO JAK NAJSZYPCIEJ
~Kasander2011-01-31 15:51
Polska wypasiona
będzie zachwycona
~>>>>>> Zibi <<<<<<<2011-01-31 15:05
BĘDZIE LEPSZA MUZYKA OD WALNIĘTEJ dody i SZARPIDRUTÓW Z WŁOSAMI NA CUKIER ...
~kakule2011-01-31 13:20
88 dobrze, że nie mieszkasz w Polsce bo rasizmu i nietolerancji nam tu niepotrzeba.O gustach się nie dyskutuje."Jeden woli córkę a drugi teściową ".
~ZZ2011-01-31 13:09
Na dzieśięciolecie POmatolstwa bawimy się w rytmie Disco Polo i Elkondor Pasa.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!