Dziennik.plTelewizja

Piątek, 25 maja 2012

Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 23°C

Małgorzata Wyszyńska wraca do "Wiadomości"

2010-10-28 | Ostatnia aktualizacja: 10:21 | Komentarze: 44 | skomentuj
Małgorzata Wyszyńska znowu na małym ekranie?

Małgorzata Wyszyńska znowu na małym ekranie? / AKPA

- Prowadzimy rozmowy z Małgorzatą Wyszyńską, aby znowu pojawiła się w roli prowadzącej „Wiadomości” - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl Iwona Schymalla, szefowa TVP 1.

Pogoda

POLSKA

Piątek 2012-05-25

temp. min 3°C max. 25°C
opady: brak

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie Wyszyńska miałaby znowu znaleźć się wśród prowadzących program. Z pracy w "Wiadomościach" została zwolniona z końcem marca 2010 roku przez obecnego szefa dziennika Jacka Karnowskiego.

Małgorzata Wyszyńska karierę telewizyjną rozpoczęła w 1997 roku w poznańskim oddziale TVP, gdzie prezentowała prognozę pogody, a później program informacyjny "Teleskop. Na ogólnopolską antenę trafiła 13 stycznia 1999, debiutując w roli prezenterki pogody po "Wiadomościach". Następnie przeszła do "Teleexpressu", który prowadziła do 30 września 2006 roku, gdy rozpoczęła pracę w "Wiadomościach". Przez dwa lata była też prezenterką oprawy anteny TVP1. Prowadziła także m.in. programy "Bezpieczna Jedynka" oraz "Kawa czy herbata?".

Obecnie główne wydanie "Wiadomości" prowadzą Piotr Kraśko, Krzysztof Ziemiec i Danuta Holecka, wspomaga ich też Katarzyna Senyk.

Źródło: wirtualnemedia.pl
Wypowiedzi: 44
  • ~skala2012-01-13 17:38

    To jest jakieś nie porozumienie , donald zajmij się Wojskiem a nie czystkami w telewizji, to nie służy Polskiej Demokracji !!!

  • ~adam2011-11-16 14:55

    wyszyńska do TVN.

  • ~telewidz2010-11-09 20:01

    Ogromnie się cieszę,że ta pani wraca na wizję.Jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych.

  • ~Gabriel P.2010-10-30 00:48

    Nie taka wielka gwiazda jak się pisze. Nadmiernie się uśmiecha, to jest jej wada. Nie
    wszystko jest do śmiechu.

  • ~jkk2010-10-28 18:02

    PO obsadziła już chyba wszystkie "wolne media" i nadaje swoją "jedynie słuszna" prawdę o " super" rzeczywistości w Polsce...?. Kto ma media ten ma władzę- jak mawiał tow. Lenin. PO realizuje tę zasadę w 100%. Matołki wszystko kupią!. Zegar PO-"sukcesów" bije...!

  • ~podkarpacie2010-10-28 17:59

    ...Hulecka i poKrasko dyzurni politrucy KC PIS...żegnamy z radością...
    ...koniec PISIOŁKOWEJ propagandy...
    podkarpacie

  • ~tk2010-10-28 17:47

    Czyli co, "nowe" wraca

  • ~agent P.O.2010-10-28 17:32

    Trudno,p.Holecka do rodzinnej wsi i tvDupice,legalna telewizja K.D.D.kanalł28

  • ~mirek2010-10-28 17:17

    I to jest jeszcze jeden powod zeby zrezygnowac z ogladania tv. Do niedawna mozna bylo ogladac w miare obiektywne wiadomosci w tvp1 ale w niedalekiej przyszlosci pana Jacka Karnowskiego ma zastapic pani hanna lis co przelewa czare goryczy. NARODZIE OBUDZ SIE!!!

  • ~tofik2010-10-28 17:10

    PO co zatrudniac Wyszyńską. Nie lepiej od razu trójcę czarownic Olejnik, Paradowska, Wielowieyska. Sabat murowany, a jadu na następnych pięc POkoleń.

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«