• ~any-b
    2015-05-16 16:22
    Bardzo dobry serjal. Takiego już nie zrobią. Z wielką przyjemnościa oglądałem kilka razy.niektóre odcinki. Aktorzy grają pię knie. Teraz serjale sa bardzo mdłe. Za dużo propagandy. Wszyscy są bogaci. Problemy jedynie z nadmiarem uczuć
    Brak zgody na krytyke. . Maliniak to jest postać
  • ~Wojtek
    2015-05-16 14:06
    Na zdjęciu z lewej jest Grażyna Woźniak która grała Jagodę w pierwszej części
  • ~Breslauer49
    2015-05-16 10:56
    Czterdziestolatek to inteligentny serial - scenariusz wg Krzysztofa Teodora Teoplitza wraz z Jerzym Gruzą. Nie było wcale, głupcze Karolina, takiej mizerii.
    Było wesoło, twórczo, towarzysko. W tych czasach trzeba bylo naprawdę
    ruszyć szare komórki, aby coś przeszło / cenzura /
  • ~Breslauer49
    2015-05-16 12:35
    Szacowna Olgo - czy Pani spotka dzisiaj ludzi pokroju KOFTY,OSIECKIEJ, UMER,
    GRECHUTY, to były wytwory PRL-u, dzisiaj tak plugawionego. Wiadomo -była cenzura, SB, inwigilacja ale kazdy kto chcial wiedział oKatyniu o Piłsudskim o wojnie 1920.Młodzież dzisiaj jest sfrustroiwana, pije, narkotyzuje sie, bierze dopalacze - czy to jest model życia.
  • ~Wujek
    2015-05-16 23:21
    Dawniej były świetnie robione filmy i seriale, a teraz mamy taśmociągi z karolakami i kożuchowskimi. Różnica jak między pałacem i kurną chatą
  • ~Jan Kołodyński
    2015-05-16 23:16
    @ Wojtek: Brawa za spostrzegawczość! :-)

    Ależ się postarzeli! Pietraszaka bym nie poznał, Czterdziestolatek jeszcze się trzymał w "Ogniem i Mieczem" a tu już taki dziadziuś. Ale piękni są. Piękni nadal. Ania Seniuk to obok Ani Dymnej i Poli Raksy najpiękniejsza aktorka czasów mojej młodości. Wszystkie są śliczne i zawsze będą. :-))
  • ~do :costam
    2015-05-16 23:10
    Cos tam słyszałeś , ale źle i musisz umyć uszy.
  • ~widz
    2015-05-17 05:39
    A dzis Maliniak kandyduje na prezydenta...
  • ~hans
    2015-05-16 19:42
    To była taka nasza "Rodzinka PRL"...
  • ~pisiorek
    2015-05-16 11:14
    OJ KAROLINA,KAROLINA !
    CZYTAJĄC TWOJĄ OPINIĘ O SERILU ,,CZTERDZIESTOLATEK" DOCHODZĘ DO WNIOSKU,ŻE DOPIERO WCZORAJ SIĘ URODZIŁAŚ
    I NIE ZDĄŻYŁAŚ PRZEROBIĆ TRUDNEJ I SKĄPLIOWANEJ HISTORII POLSKI !