• ~alko
    2014-12-15 12:39
    Taaa gdyby plonely stodoły itp to zapewne wg rankingu /ja,ty,on/ byłby na 1c miejscu żal żal żal
  • ~lucek
    2014-12-15 14:44
    A co w tym dziwnego? "Czas Honoru" epatujący przemocą do obrzygania, to go położyło. Ja wiem, wiem, że tak było i trzeba o tym mówić i pamiętać, ale niekoniecznie w ten sposób. Moim zdaniem to położyło ten film. Ludzie mają już dość przemocy dlatego wolą odmóżdżające seriale i wcale się nie dziwię.
  • ~tele-wic
    2014-12-15 14:56
    Kto Wam powiedział, że wymiana aktorki do głównej roli w serialu Blondynka nie zaszkodziła w jego oglądalności?
    Z kim nie rozmawiam na ten temat, to wszyscy już dawno przestali oglądąć te wypociny.
    Drętwota Joanny Moro dorównuje drętwocie Antoniego Pawlickiego z Komisarza Alexa.
  • ~bartek
    2014-12-15 15:00
    Niestety Czas honoru to wielka chała.
  • ~Bożydar
    2014-12-15 16:54
    "czas honoru" nie pokazywał prawdy historycznej, zabójstw na NKWDzistów, MILICJANTÓW, urzędników, chłopów, żydów, sołtysów, i kogo tam popadnie. Ogólnie więc za mało patriotyczny film, takie flaki z olejem.
  • ~Kac
    2014-12-15 18:13
    Paru kolesi chciało pobawić się w wojnę i tyle.
  • ~Juzek
    2014-12-16 22:28
    A gdzie M jak Miłość?
  • ~Robson
    2014-12-18 07:14
    Chce żeby dokręcono nowe odcinki serialu Paradoks z Panem Bogusławem Lindą.W końcu płace abonament więc chce oglądać to co mi się podoba !
  • ~bolewiczok
    2014-12-25 13:03
    @Robson,też tego chcę.Serial jest inteligentny,intryga wielowarstwowa,trzeba przy nim myśleć.Ogląda się serial z napięciem.Oby powrócił.Pozdro...
  • ~śpioch
    2014-12-30 12:08
    Mam jak najlepszą opinie o filmie Czas Honoru. Kupiłem książke i CD.
    Polecam swoim kolegom w kraju i tym którzy miieszkają poza krajem.
    Polecam swoim kolegom z Niemiec i Rosji. Mało tego rozdaje jako prezenty płyty CD. Taki dobrego serjalu jeszcze nie było
    i prędko nie będzie. To smutna prawda historyczna, krórej nikt nie chce znać.
    Warto naprawde warto oglłądać ten serjal.
    Pozdrawiam wszystkich twórców, aktorów i producentów. Wiecie, że zrobiliście
    coś najlepszego. Nie przejmujcie się glupimi wpisami. Wiadomo kto pisze.
    Gratuluje dobrej robory.