• ~vp
    (2014-06-17 10:41)
    Dobrze tez dobrze ,że choć w sferach kultury dogadujemy się z Rosjanami .
  • ~niech
    (2014-06-17 23:16)
    Niech tylko nie mówi, ze tamten facet jestmiły i sympatyczny, to juz słyszeliśmy od jednego gwiazdora.
  • ~J-23
    (2014-06-29 06:08)
    witaj anorektyczko
  • ~hanka
    (2014-06-22 17:37)
    w roli German byla jak drewniana kukla,nie wiem komu sie to moglo podobac
  • ~gaga
    (2014-06-19 13:35)
    tańca z gwiazdami nie wygrała,bo byłazbyt pewna siebie i zarozumiała, nie startowała od podstaw miała podstawy baletu podobała mi się w niektórych tańacach standartowych jednak inne przypominały gimnastykę artystyczną były zbyt uteatralnione aneta tanczyła bardziej klasycznie była naturalna i skromna opinie o zarozumialośći moro wygłaszali nie tylko dziennikarze,ale też inni uczestnicy i pracownicy show
  • ~elżbieta
    (2014-06-19 11:36)
    kochani widzowie.j widać..że jest ładna..dobrze gra i powinna wygrać'' taniec z gwiazdami''. nie wygrała dlatego..że dziennikarze wrobili ją w jakieś romanse z Maserakiem..na które nie miała wpływu. Natomiast z. Anety zrobili biedną ..samotną matkę..opuszczoną przez męża. żal mi Joanny.To ona powinna być zwyciężczynią tej edycji Tańca z gwiazdami. szkoda..że nie wygrał taniec przez duże ''T''..został taniec przez małe ''t''.
  • ~ela
    (2014-06-18 19:05)
    Bardzo trudno ocenić urodę tej Pani na pewno jest za chuda.
  • ~m d
    (2014-06-18 10:58)
    co do tego, czy potrafi grać mam wątpliwości po za rolą german,która bardzo mi się podobala wszystkie inne w jej wykonaniu są płaskie, gra z glosem śćiśniętym w gardle nie mam nic przeciwko temu,że gra w rosjii, bo wydaje mi się,że tam kręcą ambitniejsze i nie tak komercyjne filmy jak u nas aktorki nie lubię, ponieważ sądząc z jej zachowania i wypowiedzi jest bardzo zarozumiała
  • ~to wolny zawód.
    (2014-06-17 23:13)
    Jezeli ona ograniczy sie do roli w teatrze czy filmie i nie bedzie wypowiadała sie na tematy które podrzucą jej Rosjanie, to nie mam nic przeciwko niej. Nie jest brzydka i pewnie potrafi grać. Byle by nie zaczęła odgrywac znawczynię polityki czy obyczajów tamtego kraju w relacjach do Polski. przekonali sie o tyn nasi "wielcy aktorzy" i inne elementy.
  • ~Śpioszka
    (2014-06-17 09:18)
    Dla tej pani ostracyzm.