• ~eryk
    (2014-01-18 10:17)
    Same gnioty.

    Seriale które naprawdę były ciekawe i miały to "coś" szybko zakończyli : Stargate Universe , Flash Forward, The Event, Fringe ...
  • ~Gryfita
    (2014-01-18 11:26)
    Z zestawienia wynika, że mieszkańcy Wielkopolski nie oglądają nic. W tym czasie pracują.
  • ~wilkor
    (2014-01-18 11:51)
    ~eryk2014-01-18 10:17

    Same gnioty.

    Gniotem to jesteś ty

    Większość tych seriali jest bardzo dobra, dla mnie osobiście super jest Mad Men, Homeland i Mentalista. Gra o Tron niestety coraz gorsza (I część była najlepsza), bo pomija za dużo ważnych wątków z książki, a dodaje jakieś dziwne, zupełnie od czapy, ale aktorzy i muzyka świetne.
  • ~StJ
    (2014-01-18 11:55)
    Bo salon warszawski to same mad men'y i kapusie, czyli TW!
  • ~Stop bezpiece PRL
    (2014-01-18 12:05)
    Do bydlaków z der Dziennika !!!
    \

    Dlaczego rezimowe kundle utrudniacie nam komentowanie newsów???

    Dlaczego zmuszacie nas do logowania ,rejestrowania???

    Dlaczego chronicie bydlaków III RP przed krytyką???

    Mendy z der Dzeinnika. Jesteście skłądnikiem systemu opresji III RP.

    A w łajdactwie i ceznorstwie juz dawno pobiliscie organ KPP Gazetę Wybiórczą.

    Gardzę wami ceznorskie zakapiory rodem z PRLu.

    Pogarda d;a was kmioty
  • ~@Gryfita
    (2014-01-18 12:57)
    Bo dla durni z reszty Polski ziemie,na których narodziła się nasza państwowość nie istnieją.Poza tym nie wierz w debilne stereotypy na temat Wielkopolan!!!
  • ~bron
    (2014-01-18 13:53)
    @~StJ2014-01-18 11:55

    Bo salon warszawski to same mad men'y i kapusie, czyli TW!

    Skąd się biorą takie debile jak ty???
  • ~MADMEN
    (2014-01-18 15:26)
    JAKIE TO SMUTNE, ZE W WIEKSZOSCI..TE SWIETNE SERIALE, MOZNA OGLADAC W NISZOWYCH TELEWIZJACH...WIEKSZOSCS WIDZOW, GLOWNIE TEFALENOWOPOLSATOWSKICH TO DEBILE...CHCA SPIEWAC, TANCZYC, SPRZATAC I GOTOWAC...ZENADA...
  • ~vh
    (2014-08-03 13:41)
    Nie ogladam seriali bo mnie nudza... powtarzane ********* pseudointelektualne teksty, sztuczne emocje... nic nie moze byc porownywalne z wsadzeniem po raz kolejny ACB90 w gardlo jakiemus zaspanemu leszczowi.