• ~mesjasz
    (2013-05-03 10:10)
    Ważne pytanie jest za co tyle płaca tym małpom skoro to nie ma się nijak do rzeczywistej wartości pracy i wkładu. Rzeczywistą wartość rynkową aktora zdecydowanie realniej pokazują zarobki w teatrach. Media robią z tych małp autorytety żeby je wykorzystywać d sterowania ludźmi i społeczeństwem. Oraz żeby im wciskać towary. I płacą im za to za manipulowanie i sterowanie społeczeństwem. No i płaca im za wierną służbę dla nich.
  • ~MOHER
    (2013-05-03 06:56)
    I JAK TU SIE DZIWIĆ LUDZIOM ŻE NIE PŁACĄ ABONAMENTU??? JAK PIENIĄDZE Z NIEGO IDĄ NA ASTRONOMICZNE GAŻE PSEUDOGWIAZDECZEK !!!
  • ~mesjasz
    (2013-05-03 10:01)
    Dwie grupy nieudaczników, nic nie potrafiących, marionetek tworzonych i sterowanych przez innych, żyjących z udawania i grania kogoś kim nie są, z oszukiwania i kłamania. A do tego grupy którym się wydaje że są mędrcami i najwspanialszymi ludźmi. W rzeczywistości to puste, próżne, sprzedajne, małpy. Te grupy to aktorzy i politycy. Tyle ich łączy dlatego tak się lubią. Szczególnie teraz kiedy media z nich tworzą liderów i gwiazdy. Społeczeństwo w średniowieczu i wcześniej było mądrzejsze traktując aktorów na równi z prostytutkami albo gorzej.
  • ~Jerry
    (2013-05-02 23:55)
    Podajcie Osły za okres zarabiają te pieniądze! Czy to stawka dzienna, tygodniowa czy może miesięczna?
    Nie dziwię się że nikt was nie czyta!
    Nadszedł czas skasować wasz portal, bo to bździny i dyrdymały!
  • ~Jan
    (2013-05-03 22:36)
    Dajcie spokój z tymi gwiazdami! Wnet w Polsce będzie więcej "gwiazd" niż na niebie. Te ostatnie są przyjemniejsze do oglądania niż nasze, krajowe.
  • ~smok
    (2013-05-03 09:25)
    Tępy dziennikarz zapomniał napisać że jest to gaża za sesje zdjęciowa
  • ~Statysta
    (2013-05-03 06:00)
    To są stwki za całą rolę w jednym ocinku serialu i też zależy ile czasu zajmuje dana rola.
  • ~witold
    (2013-05-03 10:34)
    Nie ma co!
    Ładna jest ta Pani Brodzik!
  • ~aksa
    (2013-06-11 10:40)
    nienawidze seriali,to dno a gwiazdy? jakie gwiazdy,Cichopek czy Mucha to ,Mroczkowie? to zenada i obciach.
  • ~Rozen
    (2013-05-03 16:54)
    Nie wiem kto to jest nie ogladam glupawych seriali