• ~jobtwojumac
    (2013-03-31 09:59)
    Najglupszy serial na TV Sram to Smolensk.
  • ~słoik
    (2014-04-02 16:08)
    do: warszawiak
    Jak ci się nie podoba, to rób referendum i odłączaj się od Polski i słoików. Zobaczymy jak długo pociągniesz?
  • ~Widz
    (2013-04-05 11:40)
    poziom zycia ''studentow utrzymującuch się nie wiadomo z czego '';mieszkajacych w jednorodzinnym domu w Warszawie HAHA .Kto te bzdury wyssane z palca wymyśla ...
  • ~Obserwator
    (2013-04-05 21:22)
    W Polsce wszystko jest możliwe,serial Ranczo,przenicowali na serial Plebania,jak się chce to na każdy sposób można ogłupić ten ciemny lud/cytat z Kurskiego/
  • ~kriss
    (2013-04-08 20:28)
    Absurd jest tylko jeden. Ktoś te wszystkie debilizmy ogląda...a dla człowieka, który ma sprawny mózg w TV nie ma NIC (ZERO)
  • ~baszka36
    (2013-04-08 23:51)
    Faktycznie polskie seriale już osiągnęły"dno" i powinny zniknąć z naszych ekranów. Nudne,głupie i nieżyciowe. Szkoda czasu na oglądanie! Czy jest "ktoś",kto potrafi napisać dobry scenariusz?!.Czekam z niecierpliwością na coś bardziej ambitnego i godnego oglądania.
  • ~Kt
    (2013-04-09 16:31)
    Im więcj bzdur tym tylko imponują nieuczancy a Polska ogląda.Swiat o pomyleńców
  • ~bolko
    (2013-04-10 14:27)
    BARDZO.PODOBA.MI,SIE.WYKRYWALNOSC.O.MATEUSZA.LUDZIE.NIE.PLACA.ABONAMENTU.BO.POKAZUJA.KLECHE.WKOMISARIACIE.A.NIE.W.KOSCIELE.
  • ~do: warszawiak
    (2013-04-18 18:36)
    "Słoiki" to głównie wielbiciele Tuska, jak ty, więc POkrewne dusze. Nie zadzieraj więc nochala, bo ci z lakierków wyłazi mierzwa.
  • ~=KELNERKA
    (2013-09-10 22:51)
    "nie MASZ CWANIAKA NAD WARSZAWIAKA"KTO TO ŚPIEWAŁ? TAK NIE ŁADNIE ZAZDROŚCIĆ ,ZE CHCE SIĘ KAPAĆ W WANNIE I MURZYN I INDIANIN-OBUDŻ SIĘ WARSZAWIAKU-KUJAWIAKU= A SKĄD PRZYBYLI TWOI PRZODKOWIE. WEŻ FLASZECZKĘ I WŁÓŻ W TECZKĘ I PODĄŻASZ PO ZAKĄSKĘ ZE SŁOIKÓW MŁODY MAGIKU.SMACZNEGO.