• ~Atam !
    (2013-03-06 11:06)
    Ja tam nie rozumie z czego się ludzie śmiejo oglądając ten serial ?
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-07 10:20)
    Lansowanie takiego debila, nieroba, brudasa i wulgarnego pijaka to jest karygodne. Nie jestem świętoszkiem i sam rzucam mięsem, ale żeby w godzinach oglądalności przez dzieci z ekranu telewizora leciały przekleństwa to powinien ktoś się zainteresować, no ale pan Solorz reprezentuje słuszną opcję. Porównanie tego badziewia do Monty Pytona to jest totalne buractwo - przepaść.
  • ~hehe
    (2013-03-25 14:20)
    Popatrzcie wokolo.. sami Kiepscy.. to oni wybrali kiepska Platforme i to dzieki Kiepskim ptremierem tego burdelu jest KIEPSKI Tusk!
  • ~Kiks
    (2013-03-12 20:49)
    Nie mogę już patrzeć na tego flejtucha i ochlaptusa - jakie wzorce dla młodych chcecie upowszechniać - ciężki wstyd!
  • ~milosnik starej TVP
    (2013-03-12 14:51)
    Rowniez jestem fanem tego rodzaju humoru, jest tu troche i z Bandich i niewiele ale jednak Monty Pythona ,Jasia Fasoli i Benego Hila. Rewelacyjnie do nich dolaczyla aktorka grajaca Pupcie. Pan Andrzej Grabowski poza serialem na deskach kabaretowych jest troche nudny, ma zbyt dlugie te swoje monologi, ogolnie aktorzy ci maja lepszy warsztat aktorski niz w innych ambitniejszych serialach.
  • ~mam pomysla
    (2013-03-11 14:31)
    Legendarny serial "Flying Circus of Monty Python" na poczatku nie mial ogladalnosc boom-serialu,z reszta tylko inteligentni sie do dzis smieja z niektorych gagow!! Tak samo jest z serialem Swiat wg.Kiepskich,nie kazdy to rozumije ale patrzac uwaznie od poczatku powiem ze tylko 3 lata temu serial byl ponury i agresywny,teraz znowu odzyskuje sile i swiezosc!
  • ~martab
    (2013-03-08 10:30)
    Dobry serial o naszych wadach narodowych .Wolalam coprawda odcinki w rezyserii pana Okiła ale Pan Patryk Yoka yez ma poczucie humoru .tylko opracowanie m,uzyczne fatalne i czesto zaglusza dialogi .Oczekuje wiecej precyzji w realizacji i dowcipu. Aktorow bardzoe lubie i cenie szczegolnie fajna jest Pupcia zona Waldusia . Zabawne ,niech dalej zyja i ciesza nas marta
  • ~ala
    (2013-03-08 09:22)
    dokladnie posluchajcie i przyjrzyjcie sie ogladajac ten serial a potem rozejrzyjcie sie wokol siebie gwarantuje znajdziecie mase kiepskich w swoim otoczeniu
  • ~BUCEK
    (2013-03-07 19:08)
    serial KIEPSKICH NIE JEST DLA LUDZI Z JEGO WYKSZTALCENIEM
  • ~rydzyk
    (2013-03-07 12:37)
    Cudowny obraz polskiego buractwa, powinien byc obowiazkowy dla szkol.