• ~franek-212
    (2013-01-12 10:16)
    Zdenerwowały mnie fragmenty filmu gdzie występują napisy, które są tak małe że nieczytelne. Ja widziałem tylko linijkę jakichś kresek. Ja by odczytać napisy musiałbym czytać przez teleskop. Żona, która jest dalekowidzem zdąrzyla odczytać tylko jedną linijkę napisu, bo bardzo krótki fragment filmu uniemożliwiał odczytanie całości. Czy ktoś z decydentów emisji filmu obejżał go w warunkach domowych, czy tylko na komputerze z nosem w ekranie? Dla kogo w takim stanie ten film został wyświetlony?
  • ~m
    (2013-01-12 13:48)
    To dopiero początek . Mnie zainteresował film.
  • ~SiwyDym
    (2013-01-11 21:24)
    totalna przereklamowana klapa...
  • ~Kasia
    (2013-01-11 21:22)
    słaby ten serial , nie dałam rady go oglądać do końca, sztuczy dubing i zero emocji
  • ~stary telewidz
    (2013-01-13 15:54)
    Takiej chały już dawno nie widziałem. Akcje filmu mogą uśpić każdego kawosza już w piątej minucie oglądania. "Gwiazdy" powyciągane chyba z lochu albo z domu starców. Montaż to w większości zlepek przypadkowych scen, rzadko powiązanych ze sobą. Nic się nie dzieje, czeski film. Jednym słowem totalna amatorszczyzna. Jaki zarząd TVP i jego "fachowcy" taki i serial. Ciekaw jest prawdziwej oglądalności, bo my na pewno nie będziemy tracić czasu na oglądanie czegoś takiego. Abonament można płacić, ale prawdziwym fachowcom.
  • ~telewidzka
    (2013-01-14 14:21)
    Po obejrzeniu I odcinka jaskrawo widać, jakim dobry serialem był Czas honoru. Niestety bez szans na dystrybucję poza Polską.
    W zestawieniu z gębami brytyjskich aktorów, szczególnie starych szkap grających hrabinie i urzędniczki ambasad, doceniam urodę naszych aktorów i aktorek z Czasu honoru,
  • ~ktos beknie za smolensk
    (2013-02-05 09:39)
    to film o PO-PZPR?
  • ~andrzej100
    (2013-03-18 13:36)
    Wyjątkowy gniot!