• ~Kinoman
    (2012-10-14 21:02)
    Lindę jeszcze przełknę ,ale tego rudego alkocholika nazywając,,gwiazdą "to gruba przesada!!!
  • ~ted
    (2012-10-14 15:56)
    " Przez wielu widzów jednak, postać doktora Falkowicza w "Na dobre i na złe", nie należy do najlepszych kreacji aktorskich tego artysty.!
    A w czym zawinili widzowie?
  • ~zgryzliwy
    (2012-10-14 16:13)
    olbrychski zareklamowalbys majtko- pieluchy zarobilbys troche forsy jak sie patrzy na tych wielkich to upali tak nisko.
  • ~Jan
    (2012-10-14 18:49)
    Chciałem skomentować ale gdy popatrzyłem na tych aktorów to straciłem chęci...
  • ~lolo
    (2012-10-22 11:46)
    Jak ta trójca jest gwiazdami , to ja jestem ksią że Monako , lub Papież lolo 65.
  • ~AKTOR
    (2012-11-20 21:39)
    te upadłe gwiazdy to hołota czerwona , Rosjanie nazwali BY ICH swołoczami , poparli całą Polską kosa-nostrę DLATEGO GNOJE DOSTALI W TYCH ZASRANYCH SERIALACH KASĘ Z NASZEGO ABONAMENTU , popatrzcie ten kaczan MAKŁOWICZ , TA PARSZYWA KANALIA ZNIEWAŻAŁA Ś.P. KACZYŃSKIEGO PUBLICZNIE , A GLORYFIKOWAŁA BANDĘ RZĄDZĄCĄ , DOSTAŁ OD DWORAKA REKLAMĘ NA POKAZYWANIE SWOICH CHLIPAWEK NA TALERZU PRAWDZIWY ZASRANIEC. no jak poprzesz ich to masz ochłapy od chama rządzącego
  • ~~ observ
    (2012-11-25 11:47)
    Śmiać się czy płakać?
  • ~mamoniowa303
    (2012-11-30 11:01)
    Olbrychski, to czerwone ścierwo nadaje się jedynie do "Ekipy z New Jersey " albo "Pamiętników z wakacji" !
  • ~gosc.
    (2013-02-18 16:49)
    OD KIEDY TA PIJANA SZMATA olbrychski ZALICZA SIE DO GWIAZD -CHYBA DO RUSKICH CZERWONYCH
  • ~ryś
    (2013-08-07 05:59)
    "wynagrodzenie otrzymane w serialu, pozwoli mu utrzymać rodzinę"

    -- brawo Panie Danielu, o to chodzi w serialach (czytaj: kiczu).

    Daniel Olbrychski -- możecie pisać sobie co chcecie ale on jest jednym z najlepszych (nie najlepszy) polskich aktorów !!