• ~nnn
    (2013-01-10 21:58)
    generalnie jeżeli nie oceniacie gry aktorów to piszecie o swoim wojsku, swojej własnej armii - pojechali tam bo wysłał ich rząd...nasz, wybrany...ja uważam, że to dobrze ale nawet jeśli się z tym nie zgadzacie...to powinniście choć trochę docenić, że robią to co robią byście mogli walnąć piwo przed telewizorem albo kompem i sobie pierdy popisać!
  • ~tony
    (2013-01-01 15:08)
    Polacy coś z wami jest nie tak, gdzie nie wejść na jakikolwiek temat i forum to polak wszystko opluwa zawsze wie lepiej wszystko do okoła jest do dupy. Polacy spierzecie w lusterko, jesteście paskudnym narodem z debilałym.
  • ~Bobi
    (2012-09-01 19:01)
    Najlepsza jest ta laseczka z karabinem.
    To niejaka Algida - prawdziwa pogromczyni Talibów.
  • ~lolo
    (2012-09-01 21:14)
    Przystojny to on jest ale na zolnierza a tymbardziej twqardziela niestety nie wyglada
  • ~lufa
    (2012-11-24 23:06)
    Wymieraja nam starzy kombatanci to trzeba nowych zrobic.Kto daje pieniadzena takie filmy i kogo to obchodzi.?
  • ~Olo
    (2012-09-02 13:29)
    Gnębią mieszkańców i się cieszą, robią filmy,nadają sobie odznaczenia. Napadli na kraj o innych tradycjach i kulturze, na siłę chcą im wprowadzić t.g.z. demokrację, podporządkowanie się USA.
    Trudno kogoś kto mieszka w górach,z daleka od "wielkiego świata"zmusić do przestrzegania reguł ustanowionych przez najeźdźców,nawet gdy są uzbrojeni po zęby i gotowi w każdej chwili bezkarnie zabijać.
    Żaden ciemiężony naród nie lubi najeźdźców i dlatego sami o sobie muszą kręcić filmy by ukazać swoje bohaterstwo a tak naprawdę to ten biedny naród jest bohaterski,bo nie wie czy nie nadleci samolot zbombarduje wioskę i ogłosi światu,że zabił groźnych terrorystów.
  • ~niko
    (2012-09-02 13:57)
    Jakoś nie mogę sie przyzwyczaic do tego ,że to jest aktor.
  • ~lubie "gline"
    (2012-09-01 16:26)
    Ja tez potrafie robic grozne miny w studio i na bezdrozach "Afganistanu".Strzelam niesamowicie z "slepakow" i jestem "lepszy" od Jackie Chan-a... Ale tak na serio nie pojechbym do prawdziwego bo tam jest "Mars" z tym ze tam mozna oddychac do puki cie nie zastrzela. Te seriale to chybione,lubie "Gline" bo jest "z krwi i kosci" i z tego podworka...
  • ~obiektywnie
    (2012-09-02 15:13)
    Jak widzę kolejny film z tymi samymi gębami grającymi na tak samo dennym poziomie to czy to Małaszyński czy inny Karolak to na starcie taki film dla mnie odpada i na pewno nie będę na niego tracił czasu.
  • ~bonzo
    (2012-09-01 18:18)
    Będzie kolejny gniot !!!