• ~Aga
    (2012-08-18 09:31)
    Powinien iść do klasztoru i pokutować do końca życia za reklamowanie pono REWELACYJNEGO OPROCENTOWANIA GETN BAANK i w ten sposób pozbawienie znacznej części oszczędności wielu ludzi, którzy mu zawierzyli.
    POWINNI KABOTYNA WYRZUCIĆ Z ZAWODU ZA UDZIAŁ W NACIĄGANIU LUDZI, Bo hańbi ten zawód uwiarygodnianie własną twarzą matactw banków.
    ŁAPICKI MIAŁ RACJĘ NAZYWAJĄC TAKICH AKTORÓW PROSTYTUTKAMI !
  • ~sykiul
    (2012-08-18 12:06)
    To klasztory męsko-żeńskie istnieją ???
  • ~koko
    (2012-08-16 09:55)
    Firma Jasia Dworaka i jego kumpli znowu wydoiła TVP. Gratulacje dla cwaniaków służących PO, za ogromne pieniądze z "publicznej " telewizji.
  • ~kuka
    (2012-08-16 12:18)
    Podpis pod zdjęciem numer 3 - Duecik aktorski- Rogacz z Puszczalską.
    Będzie ogladalnośc- nie będzie sympatii
  • ~doktor no
    (2012-08-16 20:57)
    ZZZZAAA CCCOOO JA MAM PŁACIC ABONAMENT ZA OGLĄDANI ZBOCZEŃCÓW
  • ~mama
    (2012-08-16 21:04)
    popatrzcie jakie PIĘKNE filmy kręcą NIEMCY A te nasze DEBILE ZERO ZERO ZERO LUDZIE co się z WAMI dzieje
  • ~Zdegustowana
    (2012-08-16 21:28)
    To dopiero będzie propagandowy kit.
    Będą uczyć polski ciemnogród tolerancji i nowoczesności.
    I pewnie co chwila wykrzykiwać "Matko kochana".
    Widzę, że jest szansa na przebicie "Rancza" niestrawną propagandą i głupotą.
  • ~rysio
    (2012-08-17 16:52)
    a kto będzie oglądał ten kwas???
  • ~zniesmaczona
    (2012-08-22 11:32)
    Następna plebania? Panstwo koscielne nie ustaje w promocji religii panujacej. NIestety, nie tak wyglądają prawdziwe plebanie i prawdziwi proboszczowie, jak sie to pokazuje w koscielnej telewizji.Prawda jest duzo brzydsza,ale reklama nie zawadzi. Aktorzy ,ktorzy grają w produkcjach tego typu to prostytutki-zdesperowane prostytutki.Coż,pieniądze nie śmierdzą.
    Ciekawe kto to będzie ogladał
  • ~Mita
    (2012-09-04 06:57)