• ~ania
    (2012-12-21 21:10)
    seriale z tymi gwiazdami to bzdety
  • ~Coala
    (2012-07-30 11:26)
    Wyglad moze maja,ale u niektorych absolutnie nie idzie to w parze z talentem.Sztucznie napedzana popularnosc,wciskanie ich w kazdy serial ,ze w koncu czlowiek na kazdym kanale widzi te same geby az do znudzenia.Kuba Wesolowski np.taka fajna rola komisarza a przeglamal te swoje teksty,ze ciezko bylo zrozumiec o czym gada takie to wszystko bylo rozmyte.Najpierw niech sie nauczy wyraznie mowic i w tym akurat przydalaby mu sie szkola a poza tym to swidrowanie oczami na lewo prawo,czy trzeba czy nie niby ze nie widzi kamery,taki naturalny tragedia!!!Mucha ladna,ale ma taki jazgotliwy glos,ze pasowaloby w sluchawkach sluchac,zeby bebenki nie ucierpialy i tu tez przydalaby sie szkola.No ale ktos ich przeciez zatrudnia,nie powiem kto.Jednym slowem kasa rzadzi!!!
  • ~czesio12
    (2012-07-30 18:35)
    dobrze wiedzieć,że od 12 lat Cichopek występuje w serialu "Na Wspólnej" ha ha ha dziennikarstwo na poziomie ,,Faktu"albo ,,Super Expressu"
  • ~Barbara
    (2012-09-04 15:51)
    I Ci ludzie jak Mucha furę kasy zarabiają a nie powinini nazwać się aktorami i tu nie potrzebny był dokument czy licencja SZOK jakie prawo nie równe dla każdego "lepsze wejście i dobre poparcie " ale gratulacje
  • ~zyta
    (2012-10-17 15:23)
    Nie bardzo wiem jaką polityką kierują się szefowie TVP, że miernoty (o braku wykszatałcenia nie warto nawet wspominać) zarabiają ciężkie pieniądze w serialach, drażnią, odstręczają wręcz od oglądania (Maria w M jak miłość jest wyjątkiem, ma chyba wykształcenie aktorskie- co niestety jej nie pomogło). Pewnie to się opłaca szefom TVP, nie muszą tyle płacić prawdziwym aktorom. Dlatego nie oglądam, i nie będę oglądała tych wypocin.
  • ~mama Gosia
    (2012-07-29 22:49)
    GAJOS mucha NOWICKI cichopek SZTUR mroczek JANDA ...
  • ~pis
    (2012-07-30 20:47)
    to nie aktorzy cichopek,rostatti,mroczki,janowski i inni to pajace,nie dostaniecie ani grosza abonamentu za moj telewizor,ogladac wypociny wyzej wymienionych pseldo aktorow gawiad to wole dobra ksiazke.Te seriale mozecie sprzedac do afryki,afganistanu,i czukczom ,moze rozplacza sie lzami krokodyla.Gnioty z udzialem w/w mozna spalic na stosie.
  • ~Marek
    (2012-09-04 15:53)
    Tak jak w życiu ważna jest umiejętność wiedza i człowiek odnosi sukces a nie papierek jak były prezydent Wałęsa nie miał wykształcenia a rolę prezydenta pełnił dobrze ,miał to we krwi"
  • ~Smutny
    (2012-10-25 16:19)
    Tak jak w życiu ważna jest umiejętność wiedza i człowiek odnosi sukces a nie papierek jak były prezydent Wałęsa nie miał wykształcenia a rolę prezydenta pełnił dobrze ,miał to we krwi"-Czy elektryk to cham a byle jaki inżynier z dyplomem z e stadionu tysiąclecia to pan -zastanówcie się Wałęsa tabliczkę mnożenia napewno zna na pamięć a wy jak nie ma baterii w kalkulatorze to 2razy dwa jest jak bók da.
  • ~ja ja
    (2013-03-03 21:08)
    A ta pańcia obok Janowskiego ma hobby okradanie sklepów.