• ~Yanek
    (2012-07-07 14:49)
    Seriale dla idiotów.
    Nawet kibole tego nie oglądają!!!
  • ~Jasiek
    (2012-07-08 22:45)
    Kto by oglądał takie bzdury ? Ja już wolę Discovery, HBO, MTV HD. Na resztę szkoda czasu.
  • ~Poeta_niepokorny
    (2012-07-08 08:50)
    Póki na Wawelu Lech, Polskę będzie dręczył pech! Będą burze, będą deszcze. Tak ja mówię. Tak ja wieszczę. Będą wiatry, nawałnice, Huragany, gradobicie. Będzie powódź gdzieś na wschodzie, Podtopienia na zachodzie. Będą trąby, upał będzie, Słońce ziemię spali wszędzie. Wiatr połamie słupy, drzewa, Żaden ptaszek nie zaśpiewa. Wulkan jakiś się pojawi, Dzień słoneczny dymem zdławi. Zaś zwierzyna zginie w lesie I przez kraj się jęk poniesie. Zginą owce, krowy, woły, Wszystkie spalą się stodoły. Nic już ziemia nie urodzi I potomków nikt nie spłodzi. Ze 40 będzie zimą, Latem nie dasz rady z klimą. Ziemia się zatrzęsie też. Nie ma czasu. Więc się spiesz! Tak to będzie. Jasno widzę. Mówić o tym się nie wstydzę. Dalej, bracia, spieszmy się, Bo inaczej będzie źle! Chwytaj dłuta, chwytaj młoty! Bierz się zaraz do roboty! By zatrzymać kataklizmy, Ciut się poświęć dla Ojczyzny
  • ~inka
    (2012-07-08 08:56)
    "julia" cieszy się dużą popularnością, to najlepsza rola serialowa Wieczorka, a i mamusia z córcią są fenomenalne, a oglądalność nie jest słaba - młodzież studenci oglądaja w necie i stąd te niskie wyniki
  • ~oko
    (2012-07-07 17:00)
    Do-pol- ty jestest z rodziny tych POlonistów co to wasz guru ból przez bul wali smieciu POpaprany ,na drzewo małpy straszyć., 90% POpaprańców to debile?
  • ~Krytyk filmowy
    (2012-07-07 16:28)
    ~wer2012-07-07 15:50
    Ciekawe dlaczego UMOŻONO SPRAWĘ SMOLEŃSKĄ

    Z tych samych powodow co i pare innych seriali - nudne, bez akcji, cienka fabula, dluzyzny i kilka baaaaaardzo niesympatycznych postaci w rolach glownych...
  • ~adam
    (2012-07-08 15:21)
    Ostatnie sreie to wyjatkowa BAZIEWIA Tego sie nie oglada te Blondyki szpili gdzies tam na Giewoncie i jakies barwy milosci sczescia i glupoty to szczyty marzen telewidzow.
  • ~Drzazga 101
    (2012-07-08 17:49)
    O Matko, niektóre to nawet klapy od sedesów. Ja tam tego chłamu nie oglądam, ale wyczuwam akcję i tematykę po tytułach i mnogości.
    Hej !-
  • ~lilia
    (2012-07-08 18:25)
    SONIA BOHOSIEWICZ-jaka z niej gwiazda,albo zapytam inaczej gdzie ona ta gwiazda jest?
  • ~Dex
    (2012-07-08 21:09)
    Prawdziwa telewizja to telewizja TRWAM ,reszta z niewielkimi wyjątkami to badziew.