Kurski: Śmieszą mnie porównania "Korony królów" do "Gry o tron". Znamy datę premiery i koszt telenoweli patriotycznej

| Aktualizacja:

We wtorek, 2 stycznia 2018 roku TVP rozpocznie emisję „Korony królów”. Kostiumowa opera mydlana będzie pokazywana od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30 - dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia.pl.

wróć do artykułu
  • ~Beata
    (2018-03-29 23:38)
    Kapitalny serial!!! Każdy odcinek oglądałam kilka razy. Nareszcie coś z naszej historii, a nie jakieś zagraniczne badziewie o niczym z lalkami Barbi w obsadzie dla pustaków.
  • ~t
    (2018-01-03 16:53)
    Nie zwalałbym całej winy na p. Kurskiego, który czyni co może, aby nie stracić do reszty łaski naczelnika. Ten ostatni przypuszczalnie ustawił film, bo przecież już jako nastolatek był aktorem filmowym, ale nawet nie o to chodzi. Jest głównym ideologiem narodu polskiego, a historię Polski zna doskonale.
  • ~nicpoń
    (2018-01-02 21:10)
    bardzo popieram inicjatywy patriotyczne serial będę oglądał nawet jesli pozostałe odcinki będą jeszcze gorszą kichą jak te trzy pierwsze dodam jeszcze że Łokietek to najważniejszy król w naszej historii dzięki jego determinacji jesteśmy i gadamy po Polsku
  • ~nicpoń
    (2018-01-02 21:05)
    bardzo popieram inicjatywy patriotyczne serial będę oglądał nawet jesli pozostałe odcinki będą jeszcze gorszą kichą jak te trzy pierwsze
  • ~Dies
    (2017-11-14 18:12)
    Jeśli się nie ma pieniędzy, aktorów, scenariusza ani wiedzy historycznej a wyłącznie zapał, to robi się wycinanki z kolorowego papieru a nie film, panie Kurski.
  • ~MK47
    (2017-11-14 16:34)
    Ale z kogo??? Chyba z ciebie.
  • ~Ppp
    (2017-11-14 07:29)
    Film na YT zablokowany. Serial chętnie obejrzę, ale niespecjalnie podoba mi się godzina nadawania - powinna być 20:20. Pozdrawiam.
  • ~E tam,,,,,..,,,,,,..
    (2017-11-14 00:10)
    Jeden odcinek 8. sezonu „Gry o tron” kosztuje 15 mln dolarów. Przy uwzględnieniu kursu dolara i na podstawie wypowiedzi Kurskiego można wyliczyć, że koszt wyprodukowania jednego odcinka „Korony królów” wyniósł ok. 220 tys. zł- bo to jest Gra o tron dla ubogich- panie Kurski.
  • ~centerbaum
    (2017-11-13 19:32)
    Więc śmiejmy się ha ha!!!
  • ~V
    (2017-11-13 09:04)
    Okres historyczny ciekawy i chluny.Pozostajevwatpliwosc czy PiSiarstwo nie stwierdzi ,ze jest to efekt wplywow najwiekszego Polaka poleglego pod Smolenskiem.?

Może zainteresować Cię też: