Nowy serial TVP. Padł pierwszy klaps na planie "KORONY KRÓLÓW"

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu historycznego Telewizji Polskiej „Korona Królów”. Barwna, kostiumowa opowieść o panowaniu najwybitniejszego władcy w dziejach Polski – Kazimierza Wielkiego, a w tle miłość, intrygi, zdrady i walka o wpływy. Opiekę literacką nad serialem sprawuje Ilona Łepkowska.

wróć do artykułu
  • ~profesor
    (2017-07-16 12:59)
    Teraz Wawel to kacza ferma.
  • ~Autor widmo
    (2017-07-16 12:20)
    No same gwiazdy i scenografia godna klocków lego. Murowane nagrody im. Lecha, Czecha i Rusa.
  • ~Wlodek
    (2017-07-16 15:27)
    Co? Padl pierwszy klaps? A na czyja d u p e? Maryski czy Kryski?
  • ~Jurek
    (2017-07-16 15:36)
    Oj rodacy, niczego nie uszanujecie, ani wielkich, ani krotkich. A krotkie nic za to nie moga, ze krotkie! Bozia przeoczyla , wzrostu nie dala, rozumu tez nie za bardzo! Moze dlatego teraz ten serial o W i e l k i m!
  • ~Ron
    (2017-07-16 15:25)
    Oj gdyby to nie bylo takie smieszne, to byloby bardzo smutne!
  • ~gameofduck
    (2017-07-16 13:57)
    padł klaps a będzie klops.
  • ~e tam.,,,.,,,,,..,,,,,...,.,.,,
    (2017-07-16 23:10)
    Inspiracją pewnie były anglo-amerykańskie produkcje takie jak Gra o tron, ale pani Łepkowska jako współodpowiedzialna za scenariusz nie budzi nadziei. Pamiętam film Patelskich pod tym tytułem, ale oni myśleli obrazem , a Łepkowska pewnie będzie ględzić i rozciągać jak makaron taki serial do 100 odcinków. Nikt tego nie będzie chciał oglądać. Taki serial jest nie do sprzedania jeżeli jest tani w produkcji i nudny jak M-jak miłość. Film uratowałyby liczne wątki seks and przemoc, ale Wielki był nudnym władcą, bo nie lubił wojny , a seks w polskiej TV jest nie do pokazania.
  • ~Ron
    (2017-07-16 15:20)
    Czy ostatni odcinek tego serialu mowi o ostatnim krolu tragiczne zmarlym, wlasciwie zamordowanym ( to byl q.....zamach) Kaczorze Krotkim?
  • ~retrwerew
    (2017-07-16 17:01)
    Zdjęcia wyraźnie pokazują, ze z historią ma to niewiele wspólnego...
  • ~lanca_ster
    (2017-07-17 08:10)
    Czekam na inny komunikat: Nowy serial "historyczny" PADŁ. Kazimir był niemal karłem, co stwierdzono przy konserwacji trumny i zwłok króla. Był wielbicielem Krzyżaków. Uciekł spod Płowieć i samotrzeć dotarł do Krakowa z "wieścią" że tylki ih trzech uratowało się w tej bitwie (Jan Długosz)
  • ~Qwerty
    (2017-07-17 11:42)
    Zieeeew :P
  • ~blu