"Na Wspólnej" traci widzów. Co dalej z serialem?

| Aktualizacja:
X

"Na Wspólnej" to najstarszy serial stacji TVN, wciąż obecny na antenie. Niestety, podczas gdy konkurencyjne telenowele cieszą się niesłabnącą popularnością, losy klanu Brzozowskich tracą widzów. Czy serial w konsekwencji może zniknąć z anteny?

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, najnowsze odcinki serialu "Na Wspólnej", w porównaniu do epizodów pokazywanych rok temu o tej samej porze, ogląda o 200 tysięcy widzów mniej.

W czasie emisji swojej flagowej telenoweli, TVN zajmuje drugie miejsce w rynku. Liderem w tym paśmie jest bowiem TVP2, która emituje wtedy "Barwy szczęścia". Trzecie miejsce zajmuje TVP1 („Prognoza pogody”, „Teatr TV”, „Ojciec Mateusz” oraz filmy fabularne), a czwarte Polsat (filmy fabularne z cyklu „Megahit”, „Świat według Kiepskich” i „CSI: Kryminalne zagadki Miami”).

Czy w związku ze słabnącymi wynikami oglądalności, stacja TVN podejmie decyzję o zdjęciu serialu "Na Wspólnej" z anteny?

Udostępnij na Facebooku
Źródło: wirtualnemedia.pl
  Powered by ContentStream
  • ~je
   2012-09-17 15:05
   Dobry serial to taki który ma szybki koniec . Nie można na siłę wymyślać wątków , aby te pseudo aktorzyny żyli na wysokiej stopie.Tasiemce prowadzą do znudzenia.Taki Klan Mjak Mto już obrzydzenie bierze patrząc na te same pyski,i wiele innych.Dobry serial to taki trzymający w napięciu mający góra 50 odcinków.
  • ~telewidzka
   2012-09-17 21:36
   "Na Wspólne"j to najlepszy serial. Komuś zależy aby ten serial dyskwalifikować bo stanowi konkurencję.Ja uważam, że "M jak miłóść" to kiczowaty serial, nudny bez akcji.
  • ~Gość
   2012-10-03 19:57
   Niech wróci Plebania!
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.