Kolejne zabawne perypetie "rodzinki.pl" już we wrześniu

X

"Rodzinka.pl", serial ciszący się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności, od września powraca na antenę telewizyjnej Dwójki. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i ich serialowi synowie znów będą bawić widzów swoimi perypetiami. Jak zapowiadają twórcy produkcji, w planach jest kolejna seria .

W trzeciej serii Tomek (Maciej Musiał) zacznie poświęcać coraz więcej czasu swojej dziewczynie Magdzie (Olga Kalicka), ale przede wszystkim będzie zdawał egzamin na prawo jazdy. Zanim je otrzyma, poprosi ojca o kilka próbnych przejażdżek samochodem Boskich.

Kuba (Adam Zdrójkowski) zostanie przeniesiony do prywatnej szkoły, co nie spodoba się jego braciom. Już pierwszego dnia wszyscy nauczyciele będą wiedzieli, kim jest Jakub Boski... Kuba postanowi także założyć zespół muzyczny i za wszelką cenę będzie chciał wydać płytę.

Także u najmłodszego z braci - Kacpra (Mateusz Pawłowski) będzie działo się wiele. Jako że jego bracia są już "prawie dorośli" on także będzie domagał się "dorosłego traktowania". Poza tym Kacperek przeżyje swój pierwszy prawdziwy pocałunek...

A co u rodziców? Otóż oboje będą próbowali sprostać sytuacji. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) będzie musiała poradzić sobie z matczyną zazdrością i znieść coraz częstsze wizyty Magdy. Postanowi też pozmieniać coś w swoim życiu zaczynając od małego remontu... Salon Boskich zmieni kolor z czerwonego na grafitowy.

Z kolei Ludwik (Tomasz Karolak) nie będzie miał nic przeciwko zwiększaniu się liczby kobiet w ich mieszkaniu. Zacznie także gotować, choć skutek jego kulinarnych wojaży, nie będzie zachwycał rodzinki... Ludwik rozpocznie także karierę, jako trener hokeja. Od tej pory będzie musiał pogodzić rosnącą liczbę obowiązków z byciem troskliwym i cierpliwym ojcem.

Nie jest łatwo ogarnąć taki dom i obowiązki zawodowe, a jednocześnie być kochającą matką. Myślę, że każda matka to potwierdzi. Jednak oglądając ten serial mam absolutne wrażenie, jakbym to ja była tą prawdziwą matką - powiedziała na konferencji prasowej Małgorzata Kożuchowska i dodała, że bardzo lubi pracować na planie tego serialu.

Zadowolenie z pracy na planie "rodzinki.pl" wyraził także Tomasz Karolak. Ostatnio, będąc na planach także innych seriali, wysnułem teorię, że "rodzinka" jest nagrodą. Ten scenariusz jest bardzo dobry, realizujemy ten serial szybko i sprawnie, bez zbędnego dorabiania ideologii do tego, co robimy. Staramy się dobrze wykonywać swoją pracę - powiedział Tomasz Karolak.

W obsadzie nowej serii, oprócz głównych bohaterów, zobaczymy także Agatę Kuleszę, Jacka Braciaka, a także Krystynę Tkacz oraz Emilię Dankwę.

Twórcy zapowiadają, że w planach jest czwarta seria popularnego serialu.

Odcinki trzeciej serii "rodzinki.pl" zmieniają datę emisji. Od tej pory będzie można oglądać ten serial w piątki. Pierwsze dwa odcinki - już 7 września na antenie TVP 2.

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~zdjac
   2012-09-04 16:25
   Rodzinka powinna byc zdjeta z anteny scenariusz beznadziejny i denni aktorzy. Kto to oglada?
  • ~UWAGA ROZSĄDNY
   2012-10-02 11:24
   KIEDY ZEJDZIE Z EKRANU TEN BEZNADZIEJNY FILM RODZINKA PL. DLA KOGO TO JEST ??? PEŁNO W NIM CHAMSKICH ODZYWEK, ODBIJANIA PRZY STOLE, CHAMSTWA I ZŁYCH PRZYKŁADÓW DLA DZIECI, RODZICE MÓWIĄ Z PEŁNĄ GĘBĄ,ŻARCIE WYPADA Z UST, AKTORZY AKURAT DO TAKIEJ ROLI PASUJĄ SZCZEGÓLNIE KAROLAK, TO NIE JEST FILM DLA NORMALNYCH LUDZI, POKAZUJE W NIM BRAK KULTURY, PRAWIDŁOWEGO ZACHOWANIA, A ZACHOWANIE RODZICÓW W TYM SERIALU NAJGORSZYM PRZYKŁADEM JAKI MOŻE BYĆ, ZA PIENIĄDZE DUŻE ZGODZILI SIĘ TO BEZNADZIEJE GRAĆ JAK ONI MOGĄ ??? DZIECI BEZCZELNE, AROGANCKIE CHAMSKIE RECHOCZĄCE JAK ZWIERZĘTA,,, ŻENADA !!! NA KONIEC ODBIJA MI SIĘ TEN FILM, POPROSTU CHAMSTWO, BRAK KULTURY, ZACHOWANIA NA POZIOMIE DNA ZDEJMIJCE TEN FILM ,,, OGLĄDALNOŚĆ MOŻE MA ALE TYLKO DLATEGO,ŻE CIĄGLE POWTARZAJĄ I ZAJMUJĄ MIEJSCE NA EKRANIE KOŃCZĄC - ŻYCZĘ ROZUMU I OBIEKTYWNEGO SPOJRZENIA ..
  • ~ZDJĄĆ Z EKRANU
   2012-10-02 11:29
   TO JASNE DLA PIENIĄDZY KSIĄDZ SIĘ MODLI DLA PIENIĘDZY LUD SIĘ PODLI FILM PRZEDSTAWIA ZACHOWANIA RODZINY W JAGORSZYM WYDANIU, CHAMSTWO, BEZCZELNOŚĆ WULGARYZM, ZŁE PRZYKŁADY, BRAK WYCHOWANIA,ZACHOWANIA, ŻAŁOSNE NIE POZWALAM DZIECIOM OGLĄDAĆ
  • ~Ikka
   2012-11-08 21:51
   Ten serial jest zabawny? Ludzie, ten serial promuje chamszczyznę, brak szacunku do starszych, do samych siebie. Zgadzamy się z lekceważeniem, bezczelnością i idiotycznym zachowaniem nie tylko dzieci ale i rodziców, których zresztą autorytet jest potwornie lekceważony! Tak dalej a doczekamy się plucia i walenia po gębie. Ale cool będzie!
  • ~Łukasz
   2012-11-17 19:05
   Rodzinka powinna byc zdjeta z anteny scenariusz beznadziejny i denni aktorzy. Kto to oglada?
   \
   sam jesteś denny i wy wszyscy co nie oglądacie tego serialu, ja to oglądam. Brak słów na Was ludzie, JAK SIĘ NIE PODOBA TO NIE OGLĄDAĆ!!!
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.