• Natalia Rybicka w serialu "Blondynka"
  Natalia Rybicka to już trzecia aktorka, która wcieli się w postać tytułowej "Blondynki". Czy jako dr Sylwia Kubus zaskarbi sobie sympatię widzów? Premiera nowych odcinków w TVP1 już w tę niedzielę 4 grudnia o godz. 20:25.
 • Wataha 2 / fot. Krzysztof Wiktor
  3
  214
  Za kamerą Kasia Adamik i Jan P. Matuszyński, a w obsadzie Leszek Lichota, Aleksandra Popławska i Matylda Damięcka. Zaglądamy na bieszczadzki plan 2. sezonu serialu HBO "Wataha".
 • Magdalena Popławska w serialu "Pakt 2"
  6
  "Kobiety generalnie mają trudniej. Ciągle musimy udowadniać, że się nadajemy do różnych profesji, choć mężczyźni próbują nam wmówić, że jest inaczej. Taki schemat dotyczy wielu dziedzin życia. Jestem z filmowego środowiska, które jest pełne mężczyzn i choć kobiet jest coraz więcej, to musimy o swoje miejsce walczyć i rozpychać się łokciami" - mówi Magdalena Popławska. Aktorka w 2. sezonie serialu "Pakt" wciela się w rolę Anny Wagner, która staje do wyborów parlamentarnych w Polsce.
 • Polacy i Niemcy – Historia sąsiedztwa
  19
  10
  Niemiecka telewizja ZDF, która wyprodukowała serial "Nasze matki, nasi ojcowie" tym razem połączyła siły z polską stacją TVN. Efektem tej współpracy jest fabularyzowany serial dokumentalny "Polacy i Niemcy – Historia sąsiedztwa".
 • Kochane kłopoty: rok z życia
  Już 25 listopada na platformie Netflix zadebiutuje nowy sezon serialu "Kochane kłopoty" (Gilmore Girls). Fani będą mogli obejrzeć 4 zupełnie nowe odcinki, pokazujące rok z życia Rory i Lorelai Gilmore.
 • Blindspot: Mapa zbrodni
  Znaleziona w centrum Nowego Jorku kobieta z amnezją staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. Świeże tatuaże pokrywające jej ciało są mapą wskazówek prowadzących do rozwiązania tajemnicy jej tożsamości i tropem dla FBI. W roli głównej znana z ekranizacji komiksów Marvela Thor, Jaimie Alexander. Pierwszy odcinek serialu "Blindspot: Mapa zbrodni" już 5 grudnia o godz. 22:00 w AXN .
 • Belle Epoque
  2
  Już wiosną na antenie TVN zadebiutuje inspirowany prawdziwymi historiami serial kostiumowo - kryminalny "Belle Epoque". Na ekranie, obok wcielającego się w rolę głównego bohatera Pawła Małaszyńskiego, widzowie zobaczą także m.in. Magdalenę Cielecką, Olafa Lubaszenkę, Annę Próchniak, Eryka Lubosa i Weronikę Rosati.
 • Seria niefortunnych zdarzeń
  Nowa produkcja Netflixa oparta jest na serii książek Lemony’ego Snicket’a (czyli Daniela Handlera), które zyskały miano światowego bestsellera. W serialu występuje laureat Emmy i Tony Award – Neil Patrick Harris.
 • Pakt2
  3
  "Spotykałem się z politykami, żeby porozmawiać o rządzących tym światem mechanizmach. Próbowałem przy tym zrozumieć nie to, co oni chcą mi opowiedzieć, ale to, czego opowiedzieć nie chcą" - zdradza Leszek Dawid. Reżyser "Ki" i "Jesteś Bogiem" tym razem stanął za kamerą serialu "Pakt 2". O pracy na planie osadzonego w polskich realiach thrillera politycznego opowiedział w rozmowie z dziennik.pl
 • Pakt2
  1
  Dziennikarz śledczy Piotr Grodecki (Marcin Dorociński) tym razem wplątuje się w aferę sięgającą najwyższych szczebli politycznych. Dążąc do odkrycia i ujawnienia prawdy przekonuje się jednak, że nic nie jest tym, czym się wydaje. 2. sezon serialu "Pakt" to pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji thriller polityczny ze śmietanką polskiego aktorstwa w obsadzie.
 • Marcin Dorociński w serialu "Pakt 2"
  24
  96
  W 2. sezonie serialu "Pakt" dziennikarz śledczy Piotr Grodecki ujawnia aferę, która przyczynia się do rozpadu polskiego rządu. Z odtwórcą głównej roli, Marcinem Dorocińskim rozmawiamy o ciemnych stronach świata polityki oraz jego niezdrowych relacjach ze światem mediów.
 • Marta Wawrzyn (Fot. Marta Muniak)
  8
  80
  O tym, czy Netflix zaleje nas serialami, jak trudno w Polsce przebić się ambitniejszym produkcjom, a także dlaczego wypuszczanie całych sezonów seriali to okropny pomysł - mówi w rozmowie z dziennik.pl Marta Wawrzyn, założycielka serwisu Serialowa.pl.
 • Ubiegłoroczne zamieszki przed komisariatem we Wrocławiu, gdzie zmarł 25-letni Igor

  Policja o śmierci Igora Stachowiaka: Użycie siły było adekwatne. Ale policjant, który raził paralizatorem, do zwolnienia

 • Chodnik

  Koniec z odpowiedzialnością właściciela nieruchomości za nieposprzątany chodnik? Nowy pomysł posłów PiS

 • Lech Wałęsa

  Wałęsa: Kaczyński nie stracił brata, on go wystawił

Zobacz więcej