• Znaki
  8
  298
  Już w maju ruszają zdjęcia do nowego serialu kryminalnego "Znaki". Na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik oraz Helenę Englert. Za realizację odpowiada ATM Grupa. Premiera powstającej w Górach Sowich 8-odcinkowej produkcji przewidziana jest na jesień 2018 roku w AXN.
 • Westworld
  2
  5
  Westworld to interesująca telewizyjna propozycja z pogranicza westernu i science-fiction. Akcja serialu rozgrywa się w sztucznie wykreowanym świecie ˗ parku rozrywki o nazwie „Westworld”, w którym ludzie mogą wcielać się w wybrane przez siebie rolę i odgrywać je w otoczeniu humanoidalnych robotów (hostów), które przybierają perfekcyjnie ludzką postać. Klienci wybierają dla siebie fabularny tryb, który wyznacza zakres ich działań. Mogą zabijać hosty, jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Park rozrywki jest początkowo ściśle kontrolowany przez jego twórców. Zabawa w Boga musi się jednak skończyć katastrofą, której reperkusje obserwujemy w drugim sezonie produkcji (HBO wyemitowało jak dotąd 3 odcinki).
 • Cormoran Strike
  2
  "Cormoran Strike" to serialowa ekranizacja cyklu powieści kryminalnych J.K. Rowling napisanych pod pseudonimem Robert Galbraith. Produkcja opowiada o prywatnym detektywie, weteranie wojennym, który musi rozwiązać kilka trudnych i nieoczywistych spraw. Serial dostępny będzie od 1 czerwca w serwisie HBO GO oraz od 2 czerwca na antenie Cinemax.
 • Kadr z serialu "Opowieści pdręcznej"
  3
  Drugi sezon "Opowieści podręcznej" jest mroczniejszy niż pierwszy. Rozpoczynająca go scena uderza surowością i naturalizmem. Twórcom serialu ewidentnie przyświecała filmowa dewiza Alfreda Hitchcocka: film powinien zaczynać się od wybuchu, a później ma być już tylko mocniej.
 • "Westworld"
  Organizacja PETA oskarżyła producentów z Warner Bros. oraz HBO, że na planie 2. sezonu popularnego serialu "Westworld" znęcano się nad słoniami. Stacja nie ma sobie nic do zarzucenia.
 • Rojst
  Showmax właśnie ogłosił swoją kolejną oryginalną polską produkcję. Będzie to osadzony w latach 80. serial kryminalny z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem w rolach głównych. Za kamerą stanął Jan Holoubek.
 • Trzynaście powodów
  Cieszący się ogromną popularnością, opowiadający o problemach współczesnych nastolatków, serial "Trzynaście powodów" powraca na platformę Netflix. Już 18 maja fani wyprodukowanej przez Selenę Gomez historii będą mogli zobaczyć wszystkie odcinki 2. sezonu.
 • Homeland
  34
  144
  W finałowym odcinku ostatniego sezonu "Homeland" prezydent Stanów Zjednoczonych mówi o Polsce jako jednym z krajów, w których umiera demokracja. Ponieważ serial cieszy się ogromną popularnością niemal na całym świecie, przekaz dotyczący naszego kraju z pewnością dotarł do szerokiego grona odbiorców.
 • Benedict Cumberbatch jako Patrick Melrose
  Premiera nowego miniserialu Patrick Melrose, będącego ekranizacją cyklu powieści o tym samym tytule, odbędzie się w serwisie HBO GO już 14 maja. To historia młodego brytyjskiego arystokraty, który zmaga się z uzależnieniem i traumą z dzieciństwa, a jednocześnie próbuje uporządkować swoje życie. W główną rolę wciela się nominowany do Oscara Benedict Cumberbatch .
 • Stranger Things
  20 kwietnia ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu "Stranger Things". Netflix udostępnił specjalny materiał z tego wydarzenia, na którym możemy zobaczyć ekipę i członków obsady serialu.
 • Opowieść podręcznej 2
  Podręczne powracają. Kontynuacja najgłośniejszego serialu minionego roku "Opowieści podręcznej" już od dziś na platformie "Showmax".
 • Wersal. Prawo krwi
  Francuski król Ludwik XIV powraca w finałowym, trzecim sezonie serialu „Wersal. Prawo krwi” („Versailles 3”). Historyczna ekranizacja powstania Pałacu Wersalskiego i budzącego kontrowersje życia Króla Słońce podbiły serca widzów fantazyjnymi intrygami, manipulacjami i prowokacjami. Finał najdroższego francuskiego serialu wszech czasów po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
 • Sędzia Małgorzata Gersdrof

  Sędzia Gersdorf w wywiadzie dla Reutera wezwała UE do szybszych działań

 • Morze Bałtyckie

  Przerwano poszukiwania dzieci w Darłówku. Najprawdopodobniej weszły do wody mimo zakazu kąpieli

 • Mariusz Błaszczak

  Dehnel do szefa MON: Sam jesteś sodomitą, Błaszczaku zamykający granice przed uchodźcami

Zobacz więcej