• Jacek Kurski
  Julia Wyszyńska, aktorka która w kontrowersyjnym przedstawieniu teatralnym "Klątwa" odgrywa m.in. seks oralny z figurą papieża Jana Pawła II, nie będzie już występowała w serialu "Na dobre i na złe" emitowanym w TVP2 - piszą wirtualnemedia.pl.
 • Wielkie kłamstewka
  Nowy siedmioodcinkowy miniserial HBO oparty na bestellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule oczami trzech kobiet opowiada o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach. W produkcji występują Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley. Premiera w HBO i w HBO GO w poniedziałek, 20 lutego o godz. 3.00 w nocy – równolegle z premierą amerykańską.
 • Patryk Vega
  10
  8
  Nowy film Patryka Vegi z udziałem Ewana McGregora okazał się promocją debiutującego w Polsce serwisu VOD Showmax. W rozmowie z dziennik.pl reżyser zdradza, że to nie koniec tej współpracy.
 • Belle Epoque
  12
  Kryminalne zagadki, makabryczne zbrodnie, płomienny romans sprzed lat i tajemnica pewnego pojedynku. A wszystko to w scenerii Krakowa początku XX wieku. Serial "Belle Epoque" to zrealizowana z dużym rozmachem kostiumowa produkcja TVN z Pawłem Małaszyńskim i Magdaleną Cielecką w rolach głównych. Czy serial podbije serca widzów? Pierwszy odcinek zobaczymy na ekranie już dziś wieczorem.
 • Stranger Things 2
  1
  Fanom serialu "Stranger Things" przyjdzie jeszcze poczekać na nowe odcinki, bowiem premiera 2. sezonu zaplanowana jest na Halloween. Aby osłodzić czas oczekiwania, Netflix ujawnia pierwsze zdjęcia z planu produkcji.
 • Flash
  1
  Najszybszy człowiek świata, Flash, wbiegnie na antenę AXN z prędkością 560 km/h w 3. sezonie serialu 20 lutego o godz. 21:00.
 • Stranger Things
  1
  1
  Netflix opublikował pierwszy zwiastun 2. sezonu serialowego hitu "Stranger Things". Premiera zaplanowana jest na Halloween.
 • Tabu
  1
  2
  Nominowany do Oscara Tom Hardy wciela się w główną rolę w nowym serialu Tabu, którego polska premiera odbędzie się już w niedzielę, 8 stycznia w serwisie internetowym HBO GO. Serial został wyprodukowany dla stacji FX. Producentami serialu są Tom Hardy, Ridley Scott oraz Steven Knight, który jest również pomysłodawcą produkcji.
 • Homeland
  3
  6
  Po tym, jak w 5, sezonie udało jej się zapobiec zamachowi terrorystycznemu w Berlinie, Carrie Mathison wraca do Stanów Zjednoczonych, gdzie wraz z nastaniem nowej prezydent, rozpoczyna się nagonka na mniejszość muzułmańską. Premiera 6. sezonu serialu "Homeland"  już 15 stycznia.
 • Natalia Rybicka w serialu "Blondynka"
  Natalia Rybicka to już trzecia aktorka, która wcieli się w postać tytułowej "Blondynki". Czy jako dr Sylwia Kubus zaskarbi sobie sympatię widzów? Premiera nowych odcinków w TVP1 już w tę niedzielę 4 grudnia o godz. 20:25.
 • Wataha 2 / fot. Krzysztof Wiktor
  3
  214
  Za kamerą Kasia Adamik i Jan P. Matuszyński, a w obsadzie Leszek Lichota, Aleksandra Popławska i Matylda Damięcka. Zaglądamy na bieszczadzki plan 2. sezonu serialu HBO "Wataha".
 • Magdalena Popławska w serialu "Pakt 2"
  6
  "Kobiety generalnie mają trudniej. Ciągle musimy udowadniać, że się nadajemy do różnych profesji, choć mężczyźni próbują nam wmówić, że jest inaczej. Taki schemat dotyczy wielu dziedzin życia. Jestem z filmowego środowiska, które jest pełne mężczyzn i choć kobiet jest coraz więcej, to musimy o swoje miejsce walczyć i rozpychać się łokciami" - mówi Magdalena Popławska. Aktorka w 2. sezonie serialu "Pakt" wciela się w rolę Anny Wagner, która staje do wyborów parlamentarnych w Polsce.