• ~t.
    (2016-09-26 11:54)
    Jakbym stracil taka kase w TVP, to tez bym ostro "walczyl" o demokracje .
  • ~annna
    (2016-09-26 12:11)
    Czy corki Lisa wiedza co to demokracja???? Nie jest im wstyd za KOD-owanego ojca??????
  • ~gucio
    (2016-09-26 12:52)
    Wszysko na sprzedaz... nawet wlasne corki.
  • ~student
    (2016-09-26 12:48)
    Kto to jest Kijowski, czy to obywatel Kijowa mający długi alimentacyjne w Polsce. Jeśli tak to nie wiadomo dlaczego jest na wolności i spaceruje po Warszawie i to w towarzystwie córek znakomitego Lisa.,
  • ~zosia
    (2016-09-26 12:23)
    Panie Lis zabiera pan corki i miesza je do tych ochydnych spraw .kod ,niemaja poparcia wsrod polakow a pana w jakis senscie rozumiem pogonili pana ze wszystkich programow ,kasa sie konczy wiec nic panu nie pozostalo wysluguje sie sie pan nastolatkami cale szczescie ze pan i panu podobni nie zaprzegacie przedszkolakow to swoich prymitywnych zachowan.powiem panu jeszcze to ze polacy juz wiedza kto ich oszukiwal okradal,i wystawia im rachunek i niejhest tak ze my wpelni akceptyujemy kada zmaiane onie .ale ci obecni daja ludziom wieksza nadzieje i mniej klamst niz poprzednicy ..i pan to doskonale wie.szkoda mi pana bo inteligentny z pana facet..
  • ~ds
    (2016-09-26 13:02)
    Targowica!!! Targowica!!!!! Targowica!!!!! Wygraj demokratyczne wybory lewacki zwyrodnialcu a nie łaź po polskiej ulicy. Przegraleś wybory nic nie warty antypolski śmieciu i przez kolejne 3 lata bedą rządzić zwycięzcy. Jeśli dalej bedziecie kwestionować demokracje w Polsce to naród ukarze was ponownie w kolejnych wyborach. Nigdy więcej bandytów ,złodziei i łapówkarzy przy władzy!!!!!!
  • ~maria
    (2016-09-26 12:58)
    coz moze Taki czlowiek uczyc i dac przyklad dzieciom ---niedaleko jablko Spada od jabloni ---biedne dieci Taki autorytet --pokieraszowany
  • ~Grzechu_comeback
    (2016-09-26 12:22)
    "tu nie hyde park by mieć swoją opinię".... jakoś tak to szło, gdy "obrońca demokracji" wywalał z redakcji jednego z dziennikarzy..... resortowe korzenie powodują takie a nie inne postrzeganie "demokracji"
  • ~hynio
    (2016-09-26 12:51)
    A to Pola to ile ma lat? Że tak chce dowolnie i bez umiarkowania dysponować swoim ciałem?
  • ~przebierancy
    (2016-09-26 12:07)
    Ja jako Polak do was sie nie pucuje.