• ~Harry Potter
    (2017-03-02 01:12)
    Ten film otrzymał 17 nominacji do nagrody węża 2017 za najgorszy film świata no to już samo za siebie mówi. Dla mnie to jest film żenujący nawet jak na propagandę pisowską . O tym jaki to Gniot świadczy chociażby Samo to że nie był nominowany do żadnych Nagród ani europejskich ani światowych . Nie mówiąc już o oscarach bo to tam to już jest przekroczenie pewnych barier
  • ~bolek
    (2016-09-15 15:20)
    O smierci ksiezniczki Diany tez nakrecono kilka filmow, a ile bylo spekulacji przyczyn jej smierci. Dlaczego niektorzy nie chca sie pogodzic z tym, ze w przypadku ksiezniczki powodem wypadku byl pijany kierowca, a w przypadku katastrofy smolenskiej bledy pilota, ludzi, krorzy nacisali na niego,zeby szybciej lecial, albo po prostu ten bajzel i samowola rzadzacych na pokladzie. Bardzo mnie dziwi ze, zekomo madrzy ludzie wymyslaja jakas teinna teorie wypadku. Co za idiotyzm!
  • ~łeb na szyi
    (2016-09-13 13:20)
    Będą wykopywać zmarłych, 6 lat po wypadku nie dadzą spokoju. I tak przypasują ucho do śledzia. Rozumki.
  • ~Cezar.
    (2016-09-12 11:19)
    moim zdaniem,nie powinno się kręcić filmów ,za państwowe pieniądze o powstaniu Warszawskim,Smoleńsku,powstaniu listopadowym,itd,itp,natomiast z wielką przyjemnością ,obejrzałbym film o pokonaniu bolszewików w 1920,o wyprawie na Kijów,o tym jak Polacy 2 lat rządzili na Kremlu, o odsieczy Wiednia itd,itp,o katastrofie pod Smoleńskiem,czy powstaniach przegranych,niech Putin i jego sprzedajna banda,kręcą filmy.,za pieniądze z ropy i gazu.
  • ~Kinomanka
    (2016-09-12 09:15)
    Byłam, super film, pokazuje więcej, gdzie ci wielcy polscy aktorzy, którzy niewątpliwie mogli uświetnić film. Wspaniała krecja Zelnika! Oskar za rolę drugoplanową.
  • ~krytyk
    (2016-09-10 21:32)
    publicyści TVP i oszołomy dobrej zmiany narodzie wszystkich krajów łaszczcie się w pójściu na arcydzieło polskiej kinematografii Smoleńsk trzeba się pokazać aby nas nie wyp....no z naszych posad
  • ~jace
    (2016-09-08 21:56)
    mialem zaproszenie ale wyslalem je Dodzie moze sie ucieszy
  • ~za ile
    (2016-09-08 17:07)
    Poczekam niedługo będzie w tel.Chyba ze wpuszcza za darmo.Inaczej szkoda pieniedzy
  • ~Dr J.E.Baka
    (2016-09-07 22:54)
    Co za lumpeks ubierał tych biednych ludzi?
  • ~hehe
    (2016-09-07 15:47)
    Pierwszy sort. Widać po minach. Szczególnie tego siwego grubasa.
  • ~Grzechu_comeback
    (2016-09-07 08:11)
    a kto miał dostać zaproszenie KOMOROWSKI (rechoczący, gdy zwłoki lądowały w zamienionych trumnach), czy TUSK przybijający żółwiki z PUTINEM?
  • ~SIALA
    (2016-09-07 00:08)
    no tak teraz DZIWIĄ SIĘ ŻE nie było palikota , cimoszewicza mirabelek i reszty wydymańców.
  • ~marta
    (2016-09-06 23:05)
    rezyserem tego filmu byli antek i jarek oni mogli tylko nakrecic taki szajs
  • ~jozek
    (2016-09-06 22:11)
    same smiecie to tylko ogladaja durne pis-wskie widowisko a sprawca katastrowy jarek dalej na wolnosci
  • ~karla
    (2016-09-06 18:29)
    piękny i prawdziwy film o narodowej tragedii, brakowało tylko rozmowy telefonicznej leszka z jarkiem, taki film powinien dostać oscara
  • ~chmura helowa
    (2016-09-06 17:53)
    Holecka miała orgazm ,POSPIESZALSKI BYŁ PIJANY ZE SZCZĘŚCIA A O TYM TRZECI SIĘ NIE WYPOWIADAM BO.....
  • ~taka prawda
    (2016-09-06 17:18)
    olo @ DERESZ PLUŁ wokoło nie zasłużył na taki seans
  • ~sowa
    (2016-09-06 17:14)
    Nareszcie po 6 latach jest film o tragedii smoleńskiej ,wybieramy się z całą rodziną bo ten film należy obejrzeć!
  • ~olo
    (2016-09-06 17:08)
    Nooo.....ale gdzie jest doda robaczwka! Tyle szumu o nią było, a fotki brak? Jasno i wyraźnie...została zaproszona czy nie? To kto tego suchara puścił i po co. No...dobra...te "po co" lepiej sobie odpuszczę....tylko pan Deresz wyszedł na glu..pa.
  • ~Monachijski
    (2016-09-06 16:42)
    Słyszałem, że w katastrofie zginął również Jerzy Szmajdziński. Pewnie Kaczyński zaprosi wdowę po Jerzym Szmajdzińskim na oddzielną projekcję filmu dla "drugiego sortu"

Może zainteresować Cię też: