• ~m
    (2015-06-20 17:20)
    piasek potret rysów semickich
  • ~libero2015
    (2015-06-21 01:10)
    Natalia Niemen - co ona artystycznie osiągnęła, żeby wypowiadać się po stronie "wielkich artystów" o poziomie festiwalu. Dokonania artystyczne nie spływają na potomstwo. Jej ojciec był wspaniałym muzykiem, ale Natalia nie jest żadnym uznanym artystą. Do roboty. Piasek - ok, nie moja broszka, ale od lat nagrywa, koncertuje, ma duże grono fanów. Korwin Piotrowska - śmiech na sali. Taka "plotkara" z wyższej półki. Nadal po prostu plotkara.
  • ~:-))
    (2015-06-21 07:09)
    Czy tym pijanym typem, od którego nie mógł się opędzić Grabowski, nie był sam Czesio Mozil?. Może biedak nie pamięta, a Grabowski mu z uprzejmości nie przypomina.
    A tak na marginesie - nie cierpię ich obu.
  • ~zdzichu
    (2015-06-24 16:22)
    ~marcelek
    Zgadzam sie z Twoim komentarzem w 100%

    jacy artyści, taki festiwal i odwrotnie, a do tego jeszcze tzw. wyrobiona publiczność, ktorej wszystko jedno co, kto i dlaczego, a i tak bije brawo i jest zachwycona, tqaki polski zascianek!
  • ~Filip
    (2016-03-17 08:27)
    Gwiazdy???? Ha ha ha, chyba raczej zaćmienie umysłu piszącego.
  • ~ewa koby
    (2015-06-21 02:10)
    to bardzo smutne i okrutne ze kasuje sie polskie piosenki z opla ala wiecie
    ewa koby
  • ~aga
    (2015-06-20 22:12)
    jestem za
  • ~Mark II
    (2015-06-20 15:51)
    Niemen Natalia, Piotrowska Karolina. Gwiazdy? Przepraszam, czego? Bo tak nie do końca kumam - jakies płyty, sztuki osiągnięcia ???
  • ~ZbyszekD
    (2015-06-20 16:31)
    Mark II2015-06-20 15:51 Niemen Natalia - Wikipedia - jeżeli nigdy o tym nie słyszałeś to cię informuję, że istnieje taka encyklopedia internetowa i tam się można dowiedzieć o życiu znanych ludzi!!! Festiwalu w Opolu nie oglądam od paru lat, ale cóż z tego jak za tego gniota i tak muszę bulić - abonament. Dobrze, że chociaż nie bulę za gniota w Sopocie, bo przejęli go na szczęście prywaciarze.
  • ~gosc
    (2015-06-21 10:03)
    Tylko ci artysci zyja za pieniadze tej widowni .To nie oni zawiedli ale organizacja festiwalu . Bilety byly b. drogie .