• ~~~żyrandol
    (2015-06-19 05:01)
    Tak sie babom we łbach pie.. A 3 mln ludzi w Polsce żyje w biedzie. Chociaż te idiotki by nie obnosiły sie z tym ich bogactwem.
  • ~abc
    (2015-05-31 12:23)
    podoba mi sie Ewa Kasprzyk, ma sluszne podejscie. Kayah tez wreszcie cos zrozumiala. A te pozostale niby gwiazdy Siwiec, Boruc, co one soba reprezentuja? Siwiec to jeszcze sama zarabia, ale normalna nie jest wydajac kilkadziesiat zl na ciuchy i torebki. A gdyby tak jedna z druga ustanowily jakies stypendia dla ubogich ale laknacych wiedzy dzieci, np. z domu dziecka?
  • ~mammamia
    (2015-07-05 20:10)
    1/ a kogo to interesuje!!!
    2/ co to za "gwiazdy'? posr@ło was???
    3/ co te klępy robią dla głodnych i biednych dzieci w tym zasr@nym kraju???
  • ~babcia
    (2015-05-31 13:57)
    Plakac sie chce jakie tandetne sa te "clebrytki". Jak mozna wogole imponowac ludziom pieniedzmi, ktore sie wydaje? Przeciez to jest w najgorszym stylu--o tym sie nie mowi. Nie wyobrazam sobie aby eleganckie kobiety w Europie informowaly gazety ile wydaja na ubrania. No ale holote mamy wszedzie i tez wsrod kobiet.
  • ~Gwizdozbior
    (2015-05-31 19:07)
    Jakie ko.rwa gwiazdy .Gwiazdy są na niebie a te wymienione to kocmoluchy
  • ~Syzyf
    (2016-02-17 20:35)
    Jest w Polsce dziewczyna która zarabia tysiące a nawet miliony Znamy ją jako Isię, gwiazdę formatu światowego a nie serialową aktoreczkę. Kiedyś mądrze opowiadała jak wydaje ciężko zarobione pieniądze.Jej postępowanie budzi szacunek . Wiemy,że na starość nie będzie wypłakiwała,że ma tak małą emeryturę co jest powszechne dziś wśród byłych gwiazd.
  • ~POdode
    (2015-05-31 20:19)
    MO mimo wywalanej kasy wygląda jak kocmołuch
  • ~i tyle
    (2015-05-31 20:17)
    Ewa Kasprzyk i Kayah to rozsądne kobiety. Radwańska i Rodowicz wydają swoją, zapracowana kasę. Reszta to puste idiotki, darmozjady POsPOlite.
  • ~my
    (2016-02-20 11:29)
    olejnik , mucha iinne to puste baby szkaradne
  • ~Leszek Herdegen
    (2017-10-20 12:10)
    Jedyna gwiazdorska rola Muchy to gdy wrecza ciasto Liamowi Neesonowi w "Liscie Schindlera", na tym sie jej gwiazdorskie szlify skonczyly.

Może zainteresować Cię też: