• ~XzzX
    2015-05-02 18:27
    Kto promuje i uważa takiego idiotę za gwiazdę jak K W to musi być takim samym iidiotą jak on
  • ~łud pracujący 67
    2015-05-02 15:11
    10 MAJA DZIEŃ WALKI Z BULEM !!!
  • ~RICO
    2015-05-02 12:04
    Do SARY ! Komuna,którą pożegnaliśmy w 1989 roku nie okradła tak Polaków jak dzisiejsza komusza platforma od bytu narodowego.ZAPAMIĘTAJ,że gangreną narodową jest partia PO,którą usprawiedliwiasz i tłumaczysz wersją znaną od lat.Dla Polski zrobiłbym dużo ale nie dla tych rządzących hien politycznych,bo to tysiąc razy gorsze zwyrodnienie niż to z przed 1989 roku !
  • ~rok2015
    2015-05-02 16:47
    KUPA wojewodzki niech POrozmawia o fladze z kukizem a POtem gdzie jom wlozy bronkowi w kupe wojewodzkiego
  • ~rok2015
    2015-05-02 16:46
    kupo wojewudzki wcale bym sie nie zdziwil jakby ktorys z twoich programowych wielbiciel wyjol h u j a i kazal by ci POciongnonc minetke
  • ~POkurcz
    2015-05-02 16:44
    nowe hasło wyborcze : "wszyscy zmarli głosują na Bronisława Komorowskiego"
  • ~rok2015
    2015-05-02 16:54
    staly obserwator juz na HAJU obcionzony jest stringami pierwszej damy ktore wcisnolo mu POd nos KOMOROWSKI
  • ~Duda I Allegro
    2015-05-03 07:21
    Wojewódzki musiał tak powiedzieć o Dudzie kontrakt z SYSTEMEM o którym chciał mówić Kukiz zobowiązuje strach przed utratą koryta. Po tym programie w TVN widać kto żyje z srebrniki. Deklaracji nie podpisal.Kukiz w prosty sposób pokazał nagość Wojewodzkiego.
  • ~św.NH
    2015-05-02 13:03
    Luz szus w Bronko bus! Majciochy ciasnochy umysłowe do piekłą!
  • ~sara
    2015-05-02 11:20
    Twoja opinia jest niestety bledna lub nie chcesz znac prawdy. Zapomniales ze panstwa zachodnie tzw. bogate budowaly swoja gospodarke 300 lat , nie bylo tam okresu komuny i okupacji sowieckiej grabiacej kraj. kraje zachodnie mialy plan Marshala ktore je szybko odbudowal a Polska niestety nie miala takich mozliwosci. . Nie pluj na Polske bo mowisz klamstwa ! to ze Polska ma zle struktury i nadmiar kosztow oraz urzednikow to zgoda ale nie mow ze jest realne zbudowanie po 50 latach komuny i okupacji sowieckiej w 25 lat tego co maja Niemcy czy UK od 300 lat. chocby dlatego ze w Niemczech czy UK jest ludnosci dwa razy wiecej czyli to juz im daje wyzsze dochody kraju . Najlatwiej tak jak ty uciec z kraju i powiedziec ze gdzies jest lepiej bo ci dali zarobic, bo zarobki sa inne etc.tylko zapominasz z czego to wynika i ze Polska nie miala takich mozliwosci nigdy . Jak chcesz porownac UK do Polski ? bo nie rozumiem ? czy NIemcy ? przeciez to niedorzecznosc . Jak Polska ma dogonic w 25 lat kraje ktore sa dwa razy wieksze ludnosciowo i gospodarke budowaly od 300 lat ?...chcesz poprostu wielu spraw nie widziec i powiedziec ...ze masz 11 000 i myslisz ze to cos wyjasnia !.Czyli dla ciebie wiekszosc POlakow ktora tu zyla w komunie i nie mogla wyjechac to sa jacys idioci ? mysl czlowieku !...50 lat komuny i okupacji sowieckiej grabiacej do cna Polske zniszczylo wszystko wiec nie bredz ze w 25 lat da sie tu zbudowac UK czy USA . Wiele natomiast nalezy zmienic i to prawda ale sam czynnik gospodarczy to nie takie latwe powiedzenie ze w 25 lat jest mozliwe dogonienie UK czy Niemiec ! bo wiesz ze to nie jest realne nawet w dogodnych warunkach ..Sam jestes tez przykladem osoby slabej bo skoro mowic co nalezy zmienic i jak nalezalo to robic ! mogles Polske zmieniac! Bronil ci ktos ? ale jak widac tez nic nie umiesz oprocz plucia . Urodziles sie w Polsce i czy zrobiles cos dla Polski ? jak wiesz co i jak nalezy zrobic w Polsce to dlaczego od 40 lat tego nie robisz w Polsce ? tchorz jestes ! bo nalezalo robic zmiany zeby twoim wnukom bylo lepiej w Polsce a ty jedynie o sobie myslales emigrujac wiec tak naprawde jestes cieniasem ktory uciekl .