• ~gość
    2015-04-26 18:31
    Lis i Rusin...wyglądają jak dwa półdupki zza krzaka
  • ~popr
    2015-04-26 16:51
    Magda Gessler nie ma rozwodu z Gesslerem, tamten ma rodzinę w Kanadzie,a wy piszecie mąż Magdy Gessler.
  • ~bibi
    2015-04-26 18:45
    Pani Kinga Rusin to ma przynajmniej klasę...
  • ~xcv
    2015-04-29 21:38
    czy ktoś kto zatrudnia Ukraińców na czarno to człowiek sukcesu ?
  • ~kibic
    2015-04-26 17:14
    babo - chłop rusin z męskimi łapami tyż gwiazda ze spalonego teatru
  • ~tele-wic
    2015-04-26 14:06
    Redaktorze znowu pomyłka! Zamierzona, przypadkowa, czy po prostu kupiona?
    Nie WYBRAŁY, ale SPRZEDAŁY SIĘ. Jak w dowcipie o damach i balowaniu - "jak damy, to balujemy".
    To taka odmiana prostytuowania się. Więc nie piszmy Redaktorze o wyborze!
  • ~czepiajew
    2015-04-26 23:09
    to normalnie szok ! jak wszyscy faceci myślałem, że kobiety te bezinteresowne, wrażliwe, boskie istoty kierują się wyłacznie niewyobrażalną wprost miłością ! a tu coś takiego ! po prostu nie wierzę, jak cała reszta rodu męskiego ! będę nadal czcił ślady ich stóp i wielbił do końca swoich dni !!!
  • ~mzimu
    2016-04-20 20:08
    One , plastykowe lale,nie wybraly tych mezczyzn. One wybraly ich pieniadze.
  • ~Mimi
    2015-04-27 00:19
    Tak robi sie legendy, no chyba ze te operacje plastyczne robi sie w piwnicy...Partner Magdy gessler to lekarz pierwszego kontaktu. Dr. Waldemar Kozerawski Family Doctor / G.P. 26 reviews #259 of 951 Family Doctors / G.P.s in Mississauga, Ontario albo Lekarz rodzinny w Toronto

    lek.med. Waldemar Kozerawski
    adres: 45 Overlea Blvd , Toronto, ON M4H 1C3, Kanada
    telefon: 416 425-4114

    lek.med. Waldemar Kozerawski
    adres: 177 Roncesvalles Ave , Toronto, ON M6R, Kanada
    telefon: 416 588-7679
  • ~Ruchadlolesne
    2016-07-25 17:34
    Wybraly pieniadze tak jak ja wybralam. Jestescie moimi kolezankami po fachu, z jedna roznica, ze ja pracuje w lesie z wieloma a wy na salunach z jednym forsiastym kretynkiem.