• ~jorry123
    2015-04-19 09:50
    mamy problem z głupiimi celebrytami i celebrytkami, którzy z niemoralnego życia, zboczeń, zwykłego iiotyzmu, czy prostactwa, chcieli uczynić cnotę i jeszcze mają pretensje, że ich nikt nie lubi, to ten cały "polski rasizm".
  • ~zbylu
    2015-04-20 08:15
    Oczywiscie ze polska dla polakow a dla kogo ma byc dla chinczykow,niemcow ??? to jest nasz kraj i nie damy go nikomu przejac
  • ~Moira
    2015-04-20 04:50
    Owszem, mamy problem z rasizmem, z tym, że największymi ofiarami rasizmu są Polacy traktowani we własnym kraju jak obywatele drugiej kategorii. Na polskich forach w polskim języku czytamy: "polskie chamy", "polska hołota", "polskie bydło", "polactwo", "polaczki" i dalej o Plakach: "prymitywy", "pomioty kapo o szmalcowników". I nie ma dnia, by jakiś celebryta pokroju Muchy Anny, Maleńczuka czy Mozilla nie pozwolił sobie na skrytykowanie i złajanie polskiego społeczeństwa.

    Jest w Polsce margines, jak w każdym kraju, ale wśród ludzi mnie otaczających nie ma rasistów i sama rasistką nie jestem i dlatego jest mi przykro, że wciąż jestem obrażana w moim kraju i w moim języku .
  • ~etam
    2015-04-18 22:02
    gwiazdy sedesu i tyle
  • ~spolegliwy
    2015-04-18 21:52
    Jak się komuś nie podoba, to wystarczy mieć dowód osobisty . Panowie z ART-B
    chyba musieli mieć paszport .
  • ~Rzepa
    2015-04-19 20:06
    "Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej. Rabin znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak tym razem – zdaniem większości Żydów – grubo przesadził.

    – Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.

    – Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.

    Jego słowa zostały nagrane ukrytym mikrofonem i wyemitowane przez izraelską telewizję Channel 10."
  • ~Liszka
    2015-04-18 23:50
    Wszystkich Polaków bez domieszki powinno wsadzić się za rasizm do wiezień. Tych co obrażali słownie, obrzucali, myśleli albo spojrzeli antysemicko, za jajco i za wszystko. To przez takich te gwiazdy żyją w strachu, a wręcz biedni musza kupować zapasowe rezydencje za granicą i wysyłać dzieci do prywatnych szkół, latać własnymi odrzutowcami w samotności, stresować się w TV i wogóle.
  • ~gomoowka
    2015-04-18 23:28
    Zróbmy odwrotnie. My pozostańmy u siebie w Polsce, a inni niech wypier...ją tam gdzie ich czekają i będzie im lepiej. I wszystkm stanie się lepiej, i wszyscy będą zadowoleni.
    Dlaczego kiedy Polaków zmusza się do emigracji to jest wielkie ok, a już wypad zmuszających z Dworca Gdańskiego to wielka tragedia.
  • ~ocenzurowany ślązak
    2015-04-18 22:46
    Nie wypisujcie tu bzdur na trema5t tych gwiazdek i ich dyskryminacji. Jeżeli jest i m tak źle, to dlac\zego lansują się na gwiazdy???A moze jednak dlatego żeby zaistnieć???
  • ~Taff
    2015-04-25 12:02
    Rasizm Polakow przekracza granice , ktore sa nieprzekraczalne w bardziej cywilizowanej czesci Europy. No bo jak inaczej ocenic polskie napisy "Polska dla Polakow ! " umieszczone przez polskich imigrantow w waliojskim hrabstwie Powys ? Patrzac na to logicznie, to ci Polacy przyjechali do nieswojego kraju i przyjechali tam za chlebem. Powinni wiec spokojnie zarabiac na ten chleb - a jezeli maja troche czasu i zdolnosci, to takze isc do jednej z licznych w Wielkiej Brytanii szkol wieczorowych i tam poprawiac swoje wyksztalcenie. Zamiast tego ci Polacy obsmarowuja walijskie mury ich polskim politycznym gnojem.