• ~hanka
    2014-12-26 10:16
    brawo pani Czubaszek-u Olejnik byla pani bezkonkurencyjna,przy tej babie w peruce,bez przerwy gadajacej o jedzeniu-nie lubie swiat,nie widze zadnej w nich magii i nie znosze hipokryzji... do "lenina": co ty wiesz o 22 lipca!!!
  • ~jj
    2014-12-26 21:34
    Przepraszam, kto? Gwiazdy> Czubaszek? Kto to jest? To nawet nie człowiek, tak jak posieszalski czy lech kaczyński.
  • ~PiSior na Bicze (Bitch'e)
    2014-12-26 11:33
    Po co w czasie Swiat wyciagac na lamy prasy takich, którzy Swiat nie lubia. Der Dziennik zaczal pajacaowac razem z Nergalem i Czubaszek.
  • ~jestes naprawde biedna
    2014-12-26 15:30
    No cóż. Robisz wielka krzywde Rodzinie, ale to zrozumiesz kiedy będziesz miała więcej lat. Wtedy Twoim marzeniem będzie miec przy sobie dzieci, a moze i wnuki.
    Wtedy bedziesz mogła ocenic to od czego uciekasz. Jak rozumiem to Świat tez nie umiesz zorganizować.
  • ~kOSZERNA
    2014-12-26 18:31
    kochani katolicy z okaZJI TYCH wIELKICH SWIAT USZANUJCIE INNYCH `JEZUS POWIEDZIAL ;NICZYN BLIZNIMU SWEMU NICZEGO COBYS NIE CHCIAL ABY TOBIE CZYNIONO>
  • ~Degeneracji wynocha
    2014-12-26 19:18
    To nie żadne ta m gwiazdy tylko skończeni degeneracji. DEGENERACJI i nic więcej
  • ~Wynocha kmiocie
    2014-12-26 19:20
    ~@@@@@ kOSZERNA2014-12-26 18:31

    Wara ci lewacka szumowino od Katolików. Wara!!! Chociaż w te dni przestań wylewać swój jad nienwiści.
  • ~PATERSSON
    2014-12-26 21:33
    KurXX jakie to gwiazdy ********************* lumperstwo wy scierwo nie widzicie jjuz ludzi normalnych tylko takie ********
  • ~dod
    2014-12-26 21:34
    Ej, nergal, szkoda że nie umarłeś. Weź umrzyj, co?
  • ~rolnik
    2014-12-27 09:29
    Jak się zabija malutkie dzieci,jak się żyje jak zwierzę bez BOGA jjak się zmienia partnera jak bieliznę osobistą ,jak się żyje jak w Sodomie i Gomorze , to swięta przeszkadzają.
    Jest takie zwierzę które cały czas lubi się tażać w *******