• ~diego
    2014-12-20 09:23
    Brawo Doda!!!
  • ~Marc
    2014-12-21 08:52
    Robaczewska jest zawsze zadowolona, bo ma cyckach I dupsku duzo silikonu, ale nie ma oleju w czaszce.
  • ~Adler
    2014-12-27 12:46
    A tak a propos : Krupy. Uważałem ją za skończoną idiotkę - dopóki nie obejrzałem wywiadu z nią przeprowadzonego chyba (?) przez KKP. I okazało się, że wcale głupia nie jest!
  • ~Adler
    2014-12-27 12:43
    Nogi nieważne, bo na bok idą, a normalny chłop to kążdy rozmiar cyca polubi. Im większy, tym lepszy - debile! Nie znacie się!
  • ~Krzwonogi
    2014-12-21 15:42
    Pamela Anderson mówiła że za szybko robiła karierę i przez to ma nóżki liliputa ,Nasz gwiazdozbiór też ciężko charuje na swoją popularność ,stąd też skutki uboczne ,Minge prawdopodobnie przetrenowała bo wygląda tak jak te gwiazdunie ze -spotu przemoc w rodzinie- Naszym wszystkim cerebrytkom to widmo zagląda już oczy Menadzery Setenery czas wypromowac nowy niezdezelowany gwiazdozbiór
  • ~jacky
    2014-12-21 13:14
    Krupa ma kompleksy.Joanna Krupa z szacunkiem ty masz kompleksy.Jesteś nie poważna chciałbym miec taką dziewczyne jak ty.Ty i twoja siostra Marta jestescie najseksowniejszymi kobietami na swiecie !!!
  • ~chciałbym być biustonoszem -usługa gratis
    2014-12-20 23:58
    """""""""Marta Wierzbicka ... wyznała, że nie lubi swoich dużych piersi. """""""""""
    ccki ma OK!, ale ryj nie do przyjęcia, na zmywak do wzięcia
  • ~Rodzinka TV
    2014-12-20 20:58
    dodzisko jest świetne.Oprócz tego że jest blachara i burokiem z ciechanówka to faktycznie reszta jest w miarę
  • ~zbigniew
    2014-12-20 18:37
    POdobno nogi idą na...k. Kobieta ma byc naturalna i naturalnie zadbana,bez implantów i naciagania skóry itp czarów. Kazdy ma wady a ten który szuka ideału niech sam popatrzy w lustro. DLA MNIE kobieta ruszona przez chirurga jest już stracona. CO chcą pokazac kobiety które nawalą na siebie pare kilo makijażu,chyba tylko na ulicy czy w TV moga ukryc coś.Poznajac kobiete musi byc naturalna w urodzie bo kiedy nadejdzie np. wieczór i po myju,myju może sie okazać że mamy do czynienia z czarownica. Jeżeli kobieta jest po lifcie to ja i tak widze w niej wady i to jest gorsze od naturalnego wygladu.
  • ~karol
    2014-12-20 10:21
    Dziwię, że żadna z tych pań nie ma kompleksu braku rozumu! A powinna!!!