• ~maja
    2014-12-14 04:44
    jak w tytule gwiazdy ja jakbym byla gwiazda to tez bym sie nie spieszyla na emeryture ale nie bylam tylko ciezko cale zycie pracowalam i dom i dzieci wiec zdrowie stracilam i jak mozna pracowac chociaz nikt za mnie nic w domu nie zrobi a nie stac na sluzbe i oplate z tego tytulu artykul beznadziejny i sponsorowany przez chyba zus
  • ~barbara
    2015-12-30 11:45
    kto pisze tak złośliwe komentarze? Prawdopodobnie ci , którym natura poskąpiłą ładnego wyglądu i to w kwiecie wieku. Niewyobrażalnie paskudnie będą wyglądać w wieku w/w pań.
  • ~technolog
    2014-12-14 14:05
    niektóre to chyba jednak przeszły o frąckowiak kunicka sipinska i wiele innch{zreszta świetne wokalstki} to prawie nie słyszałem ami widziałem czy w tv czy na żywo{może gdzieś egzystuja na obrzeżach} ze 30 lat z dawnych gwiazd trzyma sie tylko i wyłacznie maryla rodowicz a reszta zgasła niestety co naturalne i nie dziwi
  • ~gOSC
    2014-12-13 17:37
    ZALEZY JAKA KTO MA PRACE. PRACA NA ZMYWAKU CZY JAKO SPRZATACZKA RACZEJ NIE JEST TA, KTORA JAKIEKOLWIEK PANIE CHCIALYBY KONTYNUOWAC. FIZYCZNA PRACA WYEKSPOATOWUJE TAK, ZE W WIEKU 50 JUZ KOBIETA NIE NADAJE SIE DO NICZEGO
  • ~gość
    2015-02-05 18:17
    Jak patrzę na Czubaszek to nie mogę się nadziwić , że ludzie tak długo żyją ? A może to jakiś cyborg,albo Wiesio13 ?
  • ~zniesmaczony
    2016-05-11 21:55
    Janda, Frąckowiak, ... to ja rozumiem, to są gwiazdy ale jakaś mazurówna ? Przegięcie.
  • ~Anna
    2016-01-03 15:07
    Maryla to pewnie nie umie czytac bo ludzie juz na to scierwo komunistyczne patrzenia nie mogom a ile lat mozna sluchac tego samego wyjca obrzydliwe pazerne babsko
  • ~maniek
    2014-12-14 00:07
    fajne babki klozetowe
  • ~polanski/ nie bedzie molestowal/
    2014-12-13 11:30
    polecam nowe odcinki noc zywych trupow juz wkrotce na ekranach
  • ~taka prawda
    2014-12-14 09:03
    Janda w zawodzie 40 lat - i - 40 lat ZA DŁUGO.