• ~maja
    (2014-12-14 04:44)
    jak w tytule gwiazdy ja jakbym byla gwiazda to tez bym sie nie spieszyla na emeryture ale nie bylam tylko ciezko cale zycie pracowalam i dom i dzieci wiec zdrowie stracilam i jak mozna pracowac chociaz nikt za mnie nic w domu nie zrobi a nie stac na sluzbe i oplate z tego tytulu artykul beznadziejny i sponsorowany przez chyba zus
  • ~a
    (2017-05-21 07:13)
    Sprawa wieku przechodzenia na emeryture jest absolutnie prywatna sprawa tych pan. Nie nam ani tez gazecie dyskutowac o tym. Co do uwag hejtera "gosc"to pragne mu powiedziec ze pani M Czubaszek niestey zmarla. A to wielka szkoda glupi "goscu" bo jej ksiazki czyta sie jednym tchem.
  • ~maniek
    (2014-12-14 00:07)
    fajne babki klozetowe
  • ~polanski/ nie bedzie molestowal/
    (2014-12-13 11:30)
    polecam nowe odcinki noc zywych trupow juz wkrotce na ekranach
  • ~gOSC
    (2014-12-13 17:37)
    ZALEZY JAKA KTO MA PRACE. PRACA NA ZMYWAKU CZY JAKO SPRZATACZKA RACZEJ NIE JEST TA, KTORA JAKIEKOLWIEK PANIE CHCIALYBY KONTYNUOWAC. FIZYCZNA PRACA WYEKSPOATOWUJE TAK, ZE W WIEKU 50 JUZ KOBIETA NIE NADAJE SIE DO NICZEGO
  • ~technolog
    (2014-12-14 14:05)
    niektóre to chyba jednak przeszły o frąckowiak kunicka sipinska i wiele innch{zreszta świetne wokalstki} to prawie nie słyszałem ami widziałem czy w tv czy na żywo{może gdzieś egzystuja na obrzeżach} ze 30 lat z dawnych gwiazd trzyma sie tylko i wyłacznie maryla rodowicz a reszta zgasła niestety co naturalne i nie dziwi
  • ~ana
    (2017-05-07 13:44)
    Czubaszek to chyba zza światów przemawia. Stare te artykuły!!!!! Nowości proszę!!!!
  • ~barbara
    (2015-12-30 11:45)
    kto pisze tak złośliwe komentarze? Prawdopodobnie ci , którym natura poskąpiłą ładnego wyglądu i to w kwiecie wieku. Niewyobrażalnie paskudnie będą wyglądać w wieku w/w pań.
  • ~amen
    (2015-02-05 17:58)
    Boże miej litość
  • ~gość
    (2015-02-05 18:17)
    Jak patrzę na Czubaszek to nie mogę się nadziwić , że ludzie tak długo żyją ? A może to jakiś cyborg,albo Wiesio13 ?