• ~Kampania :Stop udawanej przemocy!
    2014-11-20 07:27
    Może niech poprosi kochanka aby zrobił jej okulary w ramach programu stop przemocy w konkubinacie. Jak się uczestniczy w takiej kampanii, to powinno się być naturalnie pobitym , bo makijaż wywołuje poczucie niesmaku ,że kobieta udaje pobicie. Można sobie wyobrazić ,że kobieta używa makijażu kobiety pobitej w celu wywołania wrażenia u sąsiadów ,że w jej domu jest przemoc domowa , aby spowodować wymuszenie rozwodu z winy męża , albo szykanowania partnera przez policję i sąsiadów.
  • ~Devil
    2014-11-19 16:47
    Ta ostatnia niedziela...
  • ~apropo
    2015-01-25 17:07
    i nie gasiła światła w lodówce i szczekała na swojego.
  • ~kipa
    2014-12-07 09:52
    Szkoda że niedostała naprawdę bo i się należy ,ładnie z tym limem wygląda .
  • ~Bille
    2014-12-04 20:03
    To musi, że chyba w Stanach dostała taki wpierre de oel...?
  • ~ku papapa
    2014-11-25 22:35
    zapomniała koro niewska jak kobiety palono topiono razem z kotami ikozami baba nadaje sie tylko do podpalenia koroniewska to ciemniaczka zadnazniej aktorka wkomunie byli aktorzy teraz sajeszczewteatrze koro to aktozyna
  • ~bende era
    2014-11-25 22:33
    a kobiety w kosciele to tylko sprzataczki i zakoinnice to co robia rasizm wkosc ciele fiolo baba w kosciele bez praw to tylko worek nieczystosci stop prze mocy kobiet w kosciele aniele baba nie moze byc bozyca papiezyca biskupicąi klehuwą nie moze rodzić boga buk sam sie urordził koroniewska to koscielna sciera
  • ~hahahaha faszysty
    2014-11-25 22:29
    sekta mjak miłość toz to najgłupsze z najg koroniewska na kolanach do czestohowy marsz wywłoko
  • ~PO ryju
    2014-11-19 23:12
    Jeszcze trzeba przylać dowborowi
  • ~zębaty
    2014-11-19 21:12
    Dziewczyno! A czy nie wywołujesz wilka z lasu? Mało jest ludzi z poczuciem humoru.