• ~AKACJA
    (2014-11-04 23:38)
    Jeżeli sekretarz ONZ nie szanuje powagi tego miejsca , jeżeli sekretarz
    ONZ nie rozumie pojęcia słowa dyskryminacja , nie rozumie pojęcia słowa
    człowiek chory , bo Conchita Wurst jest osobą chorą to już jest
    koniec cywilizacji .!!!

    Zgadzam się z wypowiedzią ~kuna~ z godz 22.47 dn 04. 11. 2014r,
    że : " jest na usługach lewaków europejskich , którzy dążą do
    zniszczenia rodziny i wartości moralnych"
  • ~Drzazga 101
    (2014-11-06 15:32)
    "..że w ONZ nie ma miejsca na dyskryminację"
    O Matko, DYSKRYMINOWAĆ to można kogoś ze względu na kolor skóry, wyznanie, czy poglady polityczne. Natomiast jeśli chodzi o tego głupka z brodą, to nie jest DYSKRYMINACJA, tylko NORMALNY odruch wymiotny, który uwiązł w gardle temu Azjacie od ONZ-tu, że sie kuma z tym dziwadłem, kuervas !
    Hej !-
  • ~fanka
    (2014-11-06 19:31)
    a ja sie ciesze ze mlodziak dobrze sobie radzi 25 lat dobrze spiewa dobrze wyglada ma mily charater poczucie humoru, draq ale sexy jak diabli niech mu sie wiedzie
  • ~paul
    (2014-11-04 17:20)
    Jeszcze tego cudaka-zboczeńca do ONZ-tu zaprosili. Każda cywilizacja kiedyś upadnie, grecka, rzymska... nasza już ten upadek rozpoczęła. Sodoma-Gomora.
  • ~Toja
    (2014-11-04 18:38)
    Kiepski piosenkarz… Czymś trzeba nadraobić. Wszysko się jednak nudzi, prędzej czy później, to tylko kwestia czasu. Szkoda się zajmować tym tematem.
  • ~troll
    (2014-11-04 19:20)
    Współżycie do odbytu to miłość?
  • ~hetero
    (2014-11-04 19:38)
    Jak wymyśli ktoś "mądrą" nazwę to już musi być coś wielkiego. A u nas tacy zawsze nosili nazwę "TRANSWESTYTA" i koniec. A jeżeli chodzi o wypowiedzi biskupów, kardynałów i im podobnych, to normalny młody chłopak, który ma pociąg do dziewczyn nie wstąpi do klasztoru czy seminarium gdzie obowiązuje celibat. A później droga kariery otwiera się szeroka; od ministranta, do kardynała.
  • ~eafg
    (2014-11-04 21:03)
    Obwożą tego dziwoląga po swiecie jak krowę z dwoma ogonami kiedyś w cyrku
  • ~Polak z Norwegii
    (2014-11-22 06:15)
    Pod Dyktatura "Tolerancji" jest sprytnie ukryty Nihilizm, a przede wszystkim FASZYZM.
    PROBLEM W TYM, ze POlskie POszczane Taltajstwo tego nie kuma.
    Pranie mozgow PROPAGANDA - "tolerancjI" to 1. Przykazanie NWO.
  • ~.mosze
    (2014-11-22 14:19)
    Tam gdzie tego Wuszta wymyślili, tam go nigdy nie zaproszą