• ~ZbyszekD
    (2014-11-02 09:46)
    To wy naiwniacy za to płacicie, bo tam co drugie zdanie: ,,wysyłajcie SMS-y, wysyłajcie SMS-y''. Raz w życiu się na to nabrałem, ale nie w tej sprawie. Myślę sobie, a co nie stać mnie na SMS-a za 3 złote z groszami - można było wygrać samochód, więc wysłałem, za chwilę przychodzi pytanie: ,,czy chcę samochód, czy pieniądze'', później następny; ,,czy oglądam w domu, czy na żywo'', a jeszcze po Nowym Roku, że jestem w finale, ale już nie wysłałem. Telewizja, to jeden wielki chłam za który trzeba drogo płacić, jak nie ma w domu żony to nie włączam - ostatnio przez tydzień telewizor odpoczywał.
  • ~Super
    (2014-11-01 15:45)
    Ferdek Kiepski może sobie tera kupić dużo browara.
  • ~Boczek
    (2014-11-01 16:03)
    No Grabowski jeździł tuskobusem to i negocjować mu POmogli.
  • ~mira
    (2014-11-01 15:25)
    obrzydliwy Grabowski kto mu płaci ty kasiory???
  • ~baba
    (2014-11-01 17:23)
    nieroby produkuja nierobow.Do pracy ludienki ,do pracy juz czas .
  • ~ferdek z PełO
    (2014-11-02 06:45)
    Lizało się jaja Donalda to mi nawet za pierdniecie płacą.
  • ~Leming
    (2014-11-01 19:17)
    przykłąd jak nic nie robiąc robić kasę. Oj nieroby, do łopaty, do łopaty.
  • ~adresirka
    (2014-11-02 09:27)
    Zastanawiałem się zawsze KTO TO K... OGLĄDA??? Ale widać że wielu bezmózgich rodaków, skoro tyle płacą prowadzącym. To na prawach popytu i podaży. To zaś że karmią nas takim ****** ze wszystkich stron, cóż jaki widz , taka telewizja, taka publicystyka jaka publika. Ktoś powiedział że komar roznosi malarię a dzisiejsza telewizja jest roznosicielem głupoty. Moim zdaniem to celowe, takie ogłupianie mas, głupimi wszak łatwiej rządzić ;-))
  • ~krzyhoo1
    (2014-11-02 10:20)
    CZY JEST TU MODEATOR? Niech sobie internauci wypisują, co chcą, ale chamstwo, antysemityzm, nienawiść do innych nacji i grup społęcznych trzeba plenić tak samo jak wszy i mendy
  • ~Zulu