• ~LK.
    (2014-10-28 13:20)
    Maleńczuk to bardzo oryginalny człowiek ,mimo tak nędznego życia ,zniesienia tylu upokorzeń , śpiewa piękne utwory i ciągle wygląda jak młody chuligan.
  • ~Munio
    (2014-10-16 13:05)
    Zgadzam się z tym gościem w całej rozciągłości, a społeczeństwo nasze i nasz kraj to faktycznie bulgocące ***** zawistne i nietolerancyjne, zwalczające swoich obywateli na podobną skalę co prl jakiś czas temu.
  • ~oldman
    (2014-10-10 15:02)
    Szanowny Panie Maleńczuk,
    Szanuję Pana za postawę i twórczość.
    Choć nie piję i nie używam "gandzi" wierzę, że gdyby
    los nas spotkał bylibyśmy przyjaciółmi.
  • ~rabbit
    (2014-10-11 07:08)
    Brawo Maciek!
    Lucyfer nie zrobil nic zlego czlowiekowi.
    To tzw.bog katoli zrobil potop,niszczyl miasta,sprowadza zarazy i robi inne potwornosci,a Lucyfer jest przeciw bo trzyma strone ludzkosci!
    Jestem 50 + i jertem dumny ze nie wierze w zadne hokus-pokus i inne brednie wymyslone przez nawiedzonych glupota!
  • ~tokarz
    (2014-10-26 18:01)
    pijak narkoman i to autorytet dla polakow pokazuja go w telewizji zeby oglupiac mlodziesz
  • ~rynce opadaja
    (2014-11-03 14:24)
    malenczuk ty lucyfer nie jest bogiem
  • ~ALE ZNALAZLES SOBIE IDOLA- SMIECHU WARTE
    (2014-11-04 04:58)
    Re:rabbit wpis o 07;08--TY NIE JESTES DUMNY,TYLKO DURNY,CHOCIAZ JESTES PO 50
    WIELU TAKICH 'odwaznych" BYLO,NAWET WSROD RZADZACYCH,KTORZY NISZCZYLI KOSCIOL, A JAK SMIERC ZAGLADNELA IM W OCZY, TO NAJPIERW BLAGALI,ZEBY KSIADZ DO NICH PRZYSZEDL I Z TOBA BEDZIE TAK SAMO.
  • ~kebab
    (2014-11-18 17:25)
    Polskojęzyczne media w najlepszym wydaniu. Za okupacji niemieckiej w Warszawie mówiło się: "Tylko świnie siedzą w kinie".
  • ~POspolityPOpijaczynaPOdniecający...
    (2014-10-15 19:05)
    POspolity POpijaczyna POdniecający stare baby na prochach - jak nasika do skarpetki i będzie z niej popijał szczyny brzdąkając na mandolinie i bredząc pod nosem ??? - to może zostanie GWIAZDA DISCOVERY - i wtedy będzie SławnyInaczej na pewno
  • ~prawdajest1
    (2014-11-02 12:45)
    ~rabbit2014-10-11 07:08
    Lucyfer oklamal Ewe i Adama...oni go posluchali i...pozniej ZMARLI! Wiec nie mow ze on "nic zlego nie zrobil".Poprzez wlasna ambicje i egoizm zabil pierwszych 2 ludzi ktorzy MELI ZYC WIECZNIE.Co gorzsza ich grzech przeszedl na cale ich potomstwo na nas wstystkich-do dzis! Wiec kto nie wyznaje Boga Stworce Jahwe za jedynego Boga a Jego Syna Jezusa za Krola Krolow (w Niebie) ten nie bedzie wybawiony.Takie to zasady-wiec wybor nalezy nie do gadki-szmatki u Wojewodzkiego ale od nas samych.Ja juz wiem komu wierze i kim jesz Lucyfer.Tylko nikczemnym upadlym i upodlonym aniolem-tez skazany NA ZAGLADE! Amen!