• ~Arletta Bolesta
    (2014-12-12 07:26)
    Nie rozwód kościelny a stwierdzenie nieważności małżeństwa.
    dr Arletta Bolesta
    adwokat kościelny
  • ~dorota
    (2014-12-11 17:21)
    rozwod koscielny???-sciema dla zaklamanych pseudokatolikow
  • ~jan
    (2014-07-20 18:46)
    ja też sie starałem 5lat i nie dostalem bo nie mam 100000zl tyle kazala przygotowac
    adwokat przy kuri biskupiej szkda pisac i szkoda zdrowia to wszystko fikcja i oszukanstwo
  • ~janinaH
    (2014-07-21 19:09)
    A z jakiego powodu można unieważnić ślub kościelny ?
    O ile mi wiadomo to tylko z trzech powodów można było unieważnić
    1nie nadająca się kobieta czy mężczyzna do seksu , .nie niepłodność
    2 ukrycie przez jednego małżonka choroby genetycznej np. psychiczna
    3 zmuszenie do zawarcia małżeństwa przez osoby trzecie np. korzyści majątkowych .
    Żadne inne okolicznosci nie miały prawa .a teraz co liczą się pieniądze nie wierzę .
  • ~jan
    (2014-07-21 18:04)
    Do k nędzy .. jaką gwiazdą i dla kogo jest majdan???
  • ~ironia
    (2014-07-20 12:35)
    Wszystko na sprzedaz!
  • ~kaim
    (2014-07-21 10:17)
    czytam i smiac mi sie chce z tej formulki co to bog zlaczyl ...Co taki klecha ma wspolnego z bogiem to ze ubral sie jak klaun to nie jest dowod Ciemnocie katolickiej wmowili ze sa posrednikami boga to jest klamstwo i tym klamstwem posluguja sie przez wieki dla wlasnych korzysci
  • ~kolo
    (2014-08-11 13:18)
    lysiejacy majdanek byl czarna gwiazda polskiego sportu , chyba o to chodzi ???
  • ~janinaH
    (2014-07-21 19:25)
    Twarde są przepisy kościelne i nie zmienne , chociaż z drugiej strony czy to dobre gdy miłość już się wypaliła jeden z małżonków porzuca żonę i dzieci i łączy się z drugą miłością a ta porzucona ,żeby być w zgodzie z wiarą cierpi katusze poniżenia i w samotności nie może sobie ułożyć życia z drugą osobą co dostała od życia jeszcze drugą miłość .
    Czy naprawdę Bóg tego chciał by ten porzucony do końca życia tak cierpiał i nie znalazł ukojenia a cierpienie to jest ogromne .
  • ~bb
    (2014-07-20 11:56)
    Kto ma kasę to z załatwi wszystko !!!