• ~Paweł
    (2014-07-04 13:14)
    Jej twarz jest pocięta szlachetną siatką zmarszczek. Wiele razy widywałem ją. Jest zjawiskowa. Ma to coś- może być wkurzająca, ale to jest gwiazda, prawie w przedwojennym stylu. Gatunek na wymarciu niestety
  • ~gruby bolek
    (2014-07-04 19:11)
    Grazyna Szapalowska jest boska !!!
  • ~stan 2014
    (2014-07-04 15:46)
    OK
    Kto nie widzi, ten trąba :) Innym nikt nie zakazuje pokazywać się też, zaciekawiać sobą, eksponować itp. z sukcesem :) Trochę sympatii na wejściu i będzie OK
  • ~bobic
    (2014-07-04 15:35)
    Nie poznałbym jej bez makijażu. A wygląda chyba tak jak kazda kobieta w wieku 60 lat. Byłoby pewnie trochę lepiej gdyby nie te podkłady, mejkapy i koloryzatory.
  • ~kalafior
    (2014-12-07 12:09)
    Bez makijażu wygląda, powiedzmy delikatnie, mało zjawiskowo i przeciętnie. Ale gdy się odstawi, to daje po oczach. Piękna kobieta.
  • ~@ gość, Bulba, jojo
    (2014-07-04 14:52)
    Daj Bóg, żeby wasze mamusie, żony, córki miały w tym wieku ćwierć tej urody i inteligencji, co Grażyna Szapołowska.
    Prawdopodobnie wzorcem urody jest dla was niejaka Robaczewska, ksywa Doda, która (o ile dożyje) za 30 lat będzie wyglądała, jak dawno temu tanie, starsze panie w Warszawie, z okolic Ząbkowskiej i Brzeskiej, które szły za ćwiartkę wódki i 3 papierosy.
    Ponmyślcie o swoich mamusiach, żonach, córkach...
  • ~jaś
    (2018-05-18 22:21)
    Nie ubliżajmy. Z czasem stajemy się piękniejsi, jeśli oczywiście damy dla innych to, co mamy najlepsze!
  • ~Rics
    (2018-05-18 23:05)
    cudna dziewczyna, choć było ich parę z tej górnej półki - to Grażyna przebijała całą stawkę - przepiękna zawsze - i naga i ubrana, umalowana i onaturel - piękna i inteligentna buzia - boskie ciało - istne wcielenie kochanki
  • ~HiHot
    (2015-01-08 09:06)
    Bez tapety , a i z również piękna jak kupa zleżała hihihi !
  • ~gość
    (2014-07-04 12:16)
    Okropna:-)