• ~sp
    (2014-04-19 22:43)
    Ten Peszek to ładny nie jest ale bardzo nierozgarnięty, Nie chce być Polakiem, krzyż na drogę..
  • ~Polonus
    (2014-04-19 13:34)
    Tęcze to niech HGW sobie w domu postawi .
    Czarek jest OK
    Peszek do lecznicy pana Arłukowicza do NFZ
    Kinga hihi hihi z byle czego
    Pozdrawiam normalnych Polaków
  • ~afan
    (2014-04-19 22:31)
    kto to jest ten przygłup w środku ? Jaka gwiazda ? chyba remizy strażackiej w Zadupiu Dolnym.
  • ~janek
    (2014-04-20 00:36)
    Marysiu Peszek: dzieje się na Ukrainie - kiedyś powiedziałaś, że jak się będzie działo to spier...sz z Polski -czy już spier...sz? Odetchnę z ulgą..
  • ~Brawo 'gwiazdy'!
    (2015-06-06 09:16)
    Jakas Kozuchowska "nie ma ochoty na in vitro". Kto ma ochotę inwazyjne na zabiegi medyczne, tego juz nie podała do wiadomości. Jutro poda do wiadomości że nie ma ochoty na wycięcie3 ślepej kiszki choc ochote na botoks pochlastanie ryja pewnie w sobie znajdzie.
    A na Placu Zbawiciela nie ma byc tęczy bo to nie Plac Tęczy. Ani pewnie auytobusów, bo to nie Plac Autobusów. Tyle Pazura.
    Śmiać sie czy płkac?
  • ~ala
    (2014-04-23 06:52)
    czemu pokazujecie te kalectwo peszek z taką pijacką mordą to ani na denaturat się nie nadaje
  • ~prażanin
    (2014-04-20 08:13)
    Czerek, olej to szmatłaństwo. Po kiego grzyga Ty piszesz na tym fajsebubu, czy jak mu tam ? Masochistą jesteś, czy co ?? Przecież tak sie produkują jedynie zboki i samobójcy. Ale to to samo. Ahoj ! Chodż na browara.
  • ~Cezary z Edmonton
    (2014-04-19 14:06)
    MIMO WSZUYSTKO KINGA RUISIN WYGLADA PIEKNIE, I TAK TRZYMAC...BRAWO KINGA !!
  • ~do AJWAJ
    (2014-04-21 13:30)
    ty-widziałem mordę twojej kobiety gdy uprawiałem z nią s..ks i osiągnęła orgazm-to był straszny widok -od razu mi zwiotczał.
  • ~absinth3
    (2014-04-22 15:41)
    Mniejsza jak Peszek wygląda, gorsze, że to bezwarsztatowe beztalencie się nagrywa i promuje. Brak warsztatu i głosu. Teksty skandaliczne, lecz nie skandalizujące- ot przejaw infantylizmu w starszym wieku. A smaku brak