• ~jorry123
    (2014-04-05 14:01)
    nie ma nic bardziej żałosnego, jak podstarzały facet, co to mu się wydaje, że jak sobie młódkę weźmie to mu się polepszy. Taki facet to nie facet... i to jeszcze na dodatek porzuca dotychczasową żonę i dzieci... Mam odruch wymiotny, jak o takim czytam.
  • ~bolo
    (2014-04-05 15:56)
    para żałosnych błaznów . stary dupek i niedouczona siksa. analityk od analizowania czy do drukarki potrzebny papier formatu A4 czy A0. nawet śmiać się nie ma z czego. mydlana opera w lokalnym wydaniu. ŻENADA .
  • ~dziadek
    (2014-04-05 14:41)
    "Lowe story" na miarę ludowego - Kazikowego - Marcinkowskiego - katolicyzmu (jak "polak" czciciel Radyja Maryi) p.osioł Szeliga z Biłgoraja.
    Byłeś wszak w ZCHN – co to był za twór ?
    Kaziu - Isabel - to Isabella, czy też Isabel ?
    Spójrz na fotkę – buzia na fotce raczej chłopięca.
    Zastanawiające Kaziu Marcinkiewiczu - czyż nie ?.
    Zrobiłeś kuku – przede wszystkim gnojku - swoim dzieciom i byłej żonie
    Diagnoza - małostkowy Kaziu - jesteś idiotą, a oświadczam to tobie – głąbie - jako dr
  • ~Jacek
    (2014-04-05 12:09)
    Przestańcie pisać o tym łajdackim błaźnie Marcinkiewiczu.
    Przestańcie promować tą szumowinę!!!
    \
    Artykuły na jego temat w Dziennik.pl swiadczoą o waszej pogardzie wobec czytelników.

    Co wy wyprawiacie Dzeinnik.pl???
  • ~@warszawiak
    (2014-04-05 12:06)
    a ty komu lub czemu sie nastawiasz POd latarnia???

    Syfa wnet zlapiesz niePOdmyty trollu=ZBOCZKU z pelo.
  • ~Erich von Gestern
    (2014-04-05 14:02)
    Zamknijcie stare pryki wasze wredne mordy na temat Marcinkiewicza - kazdy z was chcialby jeszcze pobzykac mloda kobietke. Marcinkiewiczowi sie to udalo, a wam sie to juz nigdy nie uda. Qtaska w Lapki i do roboty - Viel Spaß !
  • ~leszek
    (2014-04-08 06:03)
    ten durny kazik do niczego sie nie nadaje tyPowy tepak i prostak chamisko ze wsi
  • ~Wańka
    (2014-04-05 22:05)
    I zostanie kaziowi trzepanie wacka.
  • ~kidman
    (2014-04-05 12:19)
    Zjadła dupka przygłupka
  • ~też młodsza