• ~Mk
    (2014-04-07 18:20)
    ...chyba jestem "zacofany", albo "niedzisiejszy", bo juz 55 lat "trzymam sie" jednej - i jakos dobrze mi z tym ! A i zona nie za duzo narzeka. "Modnym" zycze powodzenia (na kilka miesiecy - poki konto nie "zeszczupleje !)
  • ~As11
    (2014-04-07 23:22)
    Patrzcie na smutasa Kazia I uczcie sie na bledach.
    Yes, yes , yes !!!
  • ~nie lubię kupichy
    (2014-10-27 19:20)
    Ten Kupicha nigdy nie kochał swojej zony, bo to ona go za brdzo kochała. Piękną miał , zonę, wręcz cudną . Samiec tak ma , musi zdobywać , a ona mu na to nie pozwalała, dawała wszystko co chciał
  • ~mendrol
    (2014-04-06 16:57)
    Jak na złość nie da się wymienić tego co w człowieku najważniejsze i decydujące o tym kim się jest !
  • ~Slawek...
    (2014-04-07 11:54)
    ...zycie potrafi byc pelne niespodzianek. Moja zona wymienila mnie, na inny model w chwili, kiedy dowiedziala sie, ze "zjada"mnie nowotwor zoladka. Los byl dla mnie troche bardziej przychylny i juz w tej chwili jestem zdrowy, a Ona ponownie sama, bo facet poszedl dalej i znalazl nowy obiekt do alkowy. W tej chwili faktycznie spotykam sie z duzo mlodsza kobieta, ale bez zadnych wyrzutow sumienia... Tak w zyciu po prostu bywa...
  • ~kto tu kogo do galerii wstawił?
    (2014-04-06 12:57)
    A może to ich żony zmądrzały i przegoniły tych kochasiów do swoich kochanek?
  • ~żadna z miłości za dziadka nie wychodzi
    (2014-04-06 17:20)
    Najwybitniejszy to jest ten ostatni w basenie w gaciach , tego barana to ta lala tak kochała , że z innym mu dziecko zrobiła a jemu do wychowania i nakarmienia przyniosła.
  • ~adsenior
    (2014-04-06 12:49)
    Dla mnie takie traktowanie żony, z którą przeżyło się wiele lat, ma się z nią dzieci, jest nie do przyjęcia. Wszak każdy z nich wypowiadał "nie opuszczę cię aż do śmierci", również nie mam za porządną kobietę, która porzuca męża, bo ten zachorował. Mnie za kilka dni minie 47 lat wspólnego pożycia.
  • ~żorż celebrit
    (2014-04-06 12:35)
    Ciekawe kiedy wymienią na psa ?
  • ~seba
    (2014-04-07 21:54)
    mój były też wymienił na połozną, model minus 26 i ... już nie zyje ;
    tyle szczęścia w całym domu i ta wiagra.