• ~Szefo
    (2014-03-17 19:39)
    Praszczury.
  • ~Krzepki Harry
    (2014-03-18 01:01)
    Oburzonemu odpowiadam, że takie "artykuły" maja służyć zwiększeniu klikalności. Treść, wartość merytoryczna są bez znaczenia.
  • ~mea
    (2014-03-18 05:34)
    @ Dżepetto - żal czytać twoje wypociny! Nie przepadam za tą dziennikarką, ale jest lepsza o całe niebo od takich jak Karnowscy, Pospieszalski czy Ziemkiewicz! Nie zieje jadem!
  • ~swen
    (2014-03-18 07:25)
    Piękna jak sama dziennikarka.. ciekawe czy równie inteligentna? To się bierze chyba od biegania z Tuskiem...
  • ~To już lepiej by było, gdyby...
    (2014-03-18 03:45)
    ... Kinga Rusin po raz kolejny pokazała publiczności majtki!

    Towarzyszu Redaktorze!
    Czy nie da się nic w tej sprawie załatwić?

    Tak po waszej starej znajomości (z Kingą)...?
    Albo oficjalnie i pryncypialnie - po linii partyjnej?
    (majtki oczywiście należy przed pokazem uprać!)
    (żeby nie siać zgorszenia wśród maluczkich!)
  • ~Mordy Wy Wasze!
    (2014-03-18 03:34)
    ...

    Dwa krzywe ryje lansowane "na krzywy ryj"!!!

    ...
  • ~Dżepetto
    (2014-03-18 03:21)
    Jak wiadomo - każda potwora znajdzie swego amatora!

    Udający dziennikarzy amatorzy z Dziennika niechybnie zostali znalezieni przez te dwie potwory, a raczej dwa upiory w zapomnianym kącie redakcji!
    A one z kolei zostały znalezione ze świecą w lamusie drewnianych odpustowych kukiełek z amatorskiego teatrzyku dla niegrzecznych dzieci!
    Szkoda, że nieznany sprawca tego "znalezienia" nie zaprószył w owym lamusie ognia...
    Przynajmniej miałby szansę spalić się ze wstydu!!!
  • ~hex
    (2014-03-18 02:24)
    Ładna dziewczyna , ale Kolenda co ona na siebie ubrała fartuch rzeźnicki?
  • ~babcia Sabcia
    (2014-03-18 01:12)
    chyba trochę staro wygląda,ale ciemny lud to kupi...
  • ~zmora
    (2014-03-18 07:17)
    Obie paskudne jak kwit na węgiel
  • ~michu
    (2014-03-18 00:05)
    ładna dziewczyna, Ci co krytykują niech lepiej spojrzą w lustro.
  • ~piotr
    (2014-03-18 00:27)
    JEZUS Maria aco to jest
  • ~rfj
    (2014-03-17 23:16)
    Jezeli to coś stojące obok tego czegoś jest piękne, to Der Dziennik jest niezależny i opisuje prawde.
  • ~Oburzony
    (2014-03-17 23:03)
    Czemu maja sluzyc takie artykuly ? Wiadomo bylo.ze hajterzy rzuca sie na te sympatyczne kobiety jak na hieny.
    Redaktor powinien sie puknac . A moze on nie lubi kobiet ?
  • ~miły
    (2014-03-17 22:48)
    Prawie jak Grodzka, istne cudo.
  • ~adam
    (2014-03-17 22:47)
    Piękna córka? Człowieku przestań pić.
  • ~wojtek
    (2014-03-18 06:49)
    Piekna ? to jakiś ŻART koszmarna jak matka.
  • ~jg
    (2014-03-18 07:20)
    Szanujmy kazdego czlowieka bo o nim nie decyduje uroda ale chyba ani mama Koleda ani corka zbyt urokliwe nie sa.Ostroznie z tymi wszystkimi zachwytami
  • ~anty