• ~Parada Obciachowców
    (2014-03-09 15:44)
    JEST: "Jest obciachem nie być feministką"
    WINNO BYĆ: "Jest obciachem BYĆ feministką"

    Precz z obciachem! Niech żyje normalność !!!
  • ~MONA
    (2014-03-10 10:03)
    A tak fantastycznie czułam się kiedyś w skórze kobiety... wiedziałam , że rządzę !!! Teraz feministki, wmawiając światu że kobieta jest czymś gorszym... bezpowrotnie mi to odebrały . Najgorsze, że faceci przecierając oczy ze zdumienia. zaczęli w to wierzyć. Co za kretynki !!!
  • ~CoZaKraj
    (2014-03-09 15:47)
    Won do Amsterdamu obnosić się ze swoim poglądami. Wielkie autorytety pasztety!
  • ~do:maly Czesio
    (2014-03-09 21:50)
    Masz mozgonice- jesli tak to ja WLACZ! Pozdrowienia dla babci, mamy, siostry, zony i corki!
    Urodzila cie KOBIETA!
  • ~Anusia
    (2014-06-24 13:06)
    uderz w stol, a same meskie seksistowskie swinie zabieraja glos!
  • ~normalna
    (2014-03-09 15:51)
    Mamy równouprawnienie. To wystarczy!
  • ~ewa koby
    (2014-03-10 21:11)
    akurat te 3 pannice powinny otworzyc gardlo na prostytucje prostytuji we wlasnym stylu
  • ~Goga
    (2014-03-10 10:35)
    Do kobiet nie dociera, że cały dorobek intelektualny, artystyczny i cywilizacyjny to dorobek mężczyzn. Dosłownie wszystko , czego dotkniesz, na co popatrzysz, czego używasz , to wszystko stworzyli mężczyźni. Od krzesła na którym siedzisz, samochodu, którym jeździsz, domu w którym mieszkasz, łyżki którą jesz,katedry w której się modlisz, telewizji którą oglądasz, przez kompa i komórę...aż po medycynę, która trzyma Cię przy życiu oraz wielką literaturę i sztukę , która się delektujesz . TO WSZYSTKO TO JEST DOROBEK FACETA I JEGO UMYSŁU. Nawet w gotowaniu, modzie i fryzjerstwie... wielkie nazwiska to mężczyźni. Kobiety maja po prostu CIENIEJ POD BERETEM . Ale po co było robić z tego zadymę., skoro to o natura tak urządziła. Kobieta ma inne zadania. ale to ona rządzi facetem ...i bez niej tego wszystkiego by nie było. To kobieta napędza mężczyznę i to jest jej siła, którą sobie sama takimi idiotycznymi zapędami odbiera ...a faceci mają niezły ubaw z tego.
  • ~Felek
    (2014-03-09 22:46)
    Sąsiadka, dobrze glówkujesz. Dlaczego feministkom się udaje a potem bardziej gnębią inne kobiety niż robimy to my faceci. Feministki zanim im się uda muszą być materacem powiedzmy Felka. Potem potrzebne są feministkom aborcje, bo felek dał kopa. Siła feministek to przeciwstawność. Gdyby były silne nie robiłyby kariery jako materace i nie zachodziłyby w niechciane ciąże. No chyba że feministki są dzieworodne.
  • ~sąsiadka Felka
    (2014-03-09 22:34)
    Do imbecylki z zachodu

    Mądra kobieta woli pracować z madrym facetem nawet jako szefem niż z glupią kretynką jak ty. Szczególnie na zachodzie, snobko.