• ~GGG
    (2014-02-22 14:17)
    Celebryta to brzmi DUMNIE
  • ~ppm
    (2014-02-23 09:13)
    Rodowicz wiele ryzykuje... może dostać szlaban na występy w Rosji, ale heroiczna odwaga Piroga budzi podziw szacunek. Może Piróg mocno liczy na to, że Kozacy ze wschodniej Ukrainy będą go za karę wbijać na gruby pal.
  • ~J-23
    (2014-05-15 06:52)
    to towarzycho jest chore z głupoty i próżności
  • ~hanka
    (2014-04-02 12:03)
    najglupsze sa puste,nic nie znaczace gesty
  • ~OBSERWATOR
    (2014-03-09 09:17)
    TA CYGANICHA WIE GDZIE JEST UKRAINA MA TYLKO PODSTAWOWE WYKSZTALCENIE
  • ~baby z magla
    (2014-03-05 09:34)
    tercet egzotyczny;lizus marylcia nacpana korcia i nidouczona edzia!
  • ~Elżbieta
    (2014-03-02 19:23)
    No, przy takich sotniczkach Putin nie ma szans!
  • ~mar
    (2014-02-24 11:18)
    edzia znowu ci morda urosła jak u starej cyganichy
  • ~Zgredek
    (2014-02-23 13:28)
    Do ~Slazak Breslau2014-02-23 13:04 co tak skaczesz do macierzy polskiej?
    Niemcy nie nadają się do samostanowienia. Gdyż widzą tylko swoją korzyść. Jak oni rządzili wami, to aż trzy powstania śląskie były, aby znowu móc mieć to co zawsze przy Polsce, żeście mieli. Niemcy są urodzonymi wojownikami, tylko dobrych wodzów, tam mało. A kiedy przegrywają, to ginąc ciągną za sobą wszystkich. A tak kochają i boją się swoich wodzów, że nie potrafią ich zmienić na czas. I razem z wodzem wybierają śmierć. Jedź chłopie do Niemiec, takiego wiernego chłopa, to zaraz ci dadzą pracę za te parę fenygów. Sam rozumiesz, najpierw sprawdzą, czy się do pracy nadajesz. Wychowany i urodzony w Polsce, to czort wie? A może ty Kukliński ale na oborotną stronę? Czyli sprzedasz Śląsk Moskwie - bo ci dadzą więcej.
  • ~Slazak Breslau
    (2014-02-23 13:04)
    Po Ukrainjie czas na wyzwolenie SLASKA !
    Stop polskiej okupacji !
    KUTZ i GORZELIK to nasza nadzieja na koniec okupacji SLONSKA !!
    polska to nie kraj a choroba, Ruch Autonomii Śląska to lekarstwo !!!
    Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku : Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła.

    Według mnie to poloki to sa podludzie nie zaslugojom na ta pieykno zimyjo!! poloki to biale murzyny, smieci europy !!! polak to makumba dla pana slazaka albo niemca!!
    moj Meister tak mowi polki to sie nadajom ino na P Putzfrauen albo Prostituirte --- sprzontaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner --- menele
    i racjo mo !!
    tu nie chodzi ino o pis ale o wszystkich goroli chodzi o to ze oni tukej na Slonsk przylezli za buga i tam majom wrocic jak sie im sie jeden kopf utnie taki pis to urosniye nowy trzeba ich wszystkich wykopac i trza pamientoc ze katolicy to mohery,
    slonsk zawsze juz za prusow i czechow byl PROTESTANCKI i tukej wtedy panowol richtig ordnung!
    katole to w calej europie som posmiewiskiem i som zacofanymi moherami nie ino poloki!!