• ~Mogłabym być Pana mamą.
    (2016-06-05 12:41)
    Dlaczego Michał Szpak tak wielu porwał i zauroczył? Bo jest odważny, prawdziwy, wrażliwy, spontaniczny, trochę szalony, zwariowany i niepoprawny. Jest takim jakby elfem, niesforną iskierką, która co jakiś czas niczym nie skrępowana i odważna porusza się w przestrzeni. On swojemu wewnętrznemu dziecku miał odwagę dać wolność, a większość z nas to swoje wewnętrzne dziecko uwięziło, głęboko schowało w sobie, w imię obłudy i poprawności społecznej. Jest takim, jakim my przynajmniej od czasu, do czasu chcielibyśmy być, ale nie mamy odwagi, by to zrobić. Jest taką skrywaną i cichą tęsknotą naszej duszy. I dlatego mu kibicujemy. No oprócz tego tatuażu z odwróconym krzyżem (po co szpecić, tak piękne ciało) i tego znaku " rogatej dłoni" - bo robi się to nudne, Ale jest to mój gust i moje zdanie.
  • ~Jadwiga
    (2014-02-13 12:40)
    W telewizji od dawna panuje nepotyzm. Na różne rozmowy zapraszani są nie zawsze ludzie, których zdania na jakiś temat chcielibyśmy wysłuchać. Według mnie pełnią tam rolę błaznów. Jacykow, bo jest gejem, Wiśniewski, bo jest promowany przez Ninę Terentiew, a musi z czegoś żyć- o jego morale lepiej nie wspominać, dlatego jest podobno medialny-,Richardson, której nikt nie lubi, czyli ręka rękę myje , jak w PSLu
  • ~Lalaka
    (2014-01-13 13:18)
    Ja zaczęłam w grudniu ćwiczyć na wrytmiekobiety ćwiczenia Ewy dla kobiet po ciąży i co by o niej nie mówić to jej ćwiczenia są mega skuteczne! -8 kg bez zaczynania diety, a odrzucając tylko słodycze. Jestem bardzo zadowolona.

    Szpak rzeczywiście nie wiadomo skąd się wziął, ale dobrze by było jakby już szedł na ziemię.
  • ~ciciolina
    (2014-02-12 09:22)
    Jak widzę Wiśniewskiego w "Świat się kręci' PRZEŁĄCZAM ! Kto wpadł na tak kretyński pomysł by to coś brało wty udział.?
  • ~lkijuh
    (2014-01-30 17:11)
    A kto to jest ten z lewej w tych okularach gdzieś go kojarze , pewno się maskuje ?
  • ~Pomimo wieku (72 lata),Maryla wciąż
    (2014-01-26 10:35)
    jest aktywna i wizualnie (obrazkowo) atrakcyjna...
  • ~z tym wiekiem Maryli to już przesada
    (2014-01-26 10:25)
    bowiem "odnawiana" jest 2-gi raz ; tym razem o 3 kata,przedtem (przy wymianie dowodu) o 2... 3+2=5...
  • ~Tutek
    (2014-01-13 21:11)
    Wcale się nie dziwię, że ludzie z nich szydzą , a one się stają pośmiewiskiem. Po Pierwsze, to wcale nie są gwiazdy. Są niewykształcone i głupie. Gadają bzdury, a wiedza sięga poziomu menelów.
  • ~monika
    (2014-01-13 19:59)
    to nie jest szpak tylko wiśniewski a po drugie to jego ojciec nie żyje ogary więc się z niego nie śmiejcie
  • ~Canada
    (2014-01-12 00:40)
    Pani Marylo wyglada pani swietnie.Gratuluje pomyslu.