• ~m
    (2014-01-10 06:30)
    zwykła obca kukła
  • ~StanKo
    (2014-01-10 17:50)
    Po prostu dlatego, że jej mąż jest...niezależny od salonowego pętactwa, GW-na z Czerskiej i całego tego tałatajstwa...Nataszka jest jedną z piękniejszych kobiet, jedną z najlepszych artystek, która i śpiewa i tańczy jak...właśnie artystka. Ale że mają za swoją niezależność tzw. salonową "stójkę"...to i kariera przebiega tak jak widać...I to jest przekleństwo tuskolandu i całej III RP.
  • ~Aleksandra
    (2014-01-09 23:33)
    Kontestator trafił w ISTOTĘ RZECZY .W Polsce MIERNOTY brylują i wiadomo dlaczego.
  • ~fanka
    (2014-01-10 00:48)
    Nataszko , weź tego Józia za j**** , spuść w klozecie . On tylko raz błysnął . Kobieto , jesteś wielka .
  • ~WIDZKA
    (2014-01-10 09:02)
    MOIM ZDANIEM PROBLEM NATASZY POLEGA NA JEJ NIENATURALNOSCI !! KIEDY JA WIDZE I SŁUCHAM NIE CZUJE TEGO CO ONA MA DO PRZEKAZANIA! JEST PUSTA W SRODKU!! TAK JAKBY JEJ NIE BYLO, JAKBY BYLA WOSKOWĄ PANIENKA! NAWET JAK SIE WYPOWIADA W MEDIACH.. NIE POTRAFI ZACIEKAWIC - ONA NIE MA OSOBOWOSCI! LADNE CIUCHY I METRY MATERIAŁU.. TO ŚMIESZNE A NIE INETERESUJĄCE!! TO " COS " ALBO SIE MA ALBO NIE! ONA NIESTETYNIE MA I NIE BEDZIE MIALA! NIE WIEM NAWET DLACZEGO?
  • ~kurtyna
    (2014-01-10 09:06)
    Może i tak jest jak piszecie ale coś wygląda na to,że to rodzina Tuska czego się nie tknie to zknoci
  • ~KLARA
    (2014-01-10 17:52)
    JEST PIEKNA I ZDOLNA. MA WSPANIALEGO MĘZA TO ZAZDROŚĆ LUDZI JA STAWIA NA 2 PLAN
    POZA TYM JEST DRUGA BO PIERWSZĄ JEST ŻONA JÓZEFOWICZA
  • ~SYLVEK
    (2014-01-10 10:09)
    Mysle ze jest za tymi wszystkimi drugimi miejscami itd jakies drugie dno dla mnie piekna i uczuciowa kobieta
  • ~janusz Normalny
    (2014-01-10 21:20)
    Co z tego, że piękna i zdolna, skoro na zawsze bedzie pośmiewiskiem po lizaniu zlewu.
  • ~Drzazga 101
    (2014-01-10 14:49)
    "Piękna, zdolna, ale zawsze druga"
    O Matko, tak to bywa w tym biznesie. Może to taki sam przypadek, jaki onegdaj opisywał zapoznany, polski poeta Marian Załucki: - "Nie raz robiliśmy mu chryje, że młody, zdolny, a nie pije". Ale Nataszka mi na oko konwenjuje, chocia nie wiem co ona sobą reprezentuję, bo nałogowo nie oglądam programów rozrywkowym made in Telewizja Polska i pokrewne - nazwa pasujęca do ichnich WYPOCIN - KANAŁY.
    Hej !-

    .