• ~STANSI
    (2013-11-27 11:18)
    HA HA HA PYTAM SIE GDZIE SA TE GWIAZDY ? TO MAJA BYC GWIAZDY ? TO NIE SA NAWET GWIAZDKI !!! TO ZGRAJA DUPKOW ... CO MYSLA ZE SĄ GWIAZDAMI !! ONI POTRAFIA TYLKO CPAC I CHLAC !!
  • ~Artur
    (2013-11-25 04:34)
    No to Nergale,Dody,Muchy,Kuzniary,Lindy,Trzebiatowskie.Nie podoba sie Polska.To co tu robicie.Wypad.Uwazacie ze jestesccie wielcy,To wy jestescie buraki
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-11-25 09:22)
    Bo to są tzw .Europejczycy , ale taki jest obecnie trend plucia na Polskę , obrażania i poniżania ludzi ,zwłaszcza tych którzy mają odmienne zdanie w temacie BÓG,HONOR ,OJCZYZNA . Tak było przed rozbiorami ,gdzie sprzedawczyki też mienili się europejczykami , tak było w okresie PRL w której roiło się od TW Bolków tak jest i teraz . Głupich sprzedawczyków ciągle nie brakuje !!!
  • ~Marc
    (2013-11-25 05:48)
    Droga wolna, Doda, Darski I reszta,. My tez was nie chcemy
  • ~wolna europa
    (2013-11-27 11:59)
    przecie to tuskowcy-putinowcy...
  • ~STARE
    (2013-11-27 11:23)
    Jeżeli to maja byc POLSKIE GWIAZDY .to pożąl sie BOŻE !!!
  • ~Jan Bohynski
    (2013-12-22 06:54)
    Czyli oni juz nie Polacy ? Albo o co chodzi ? No ja tez nie mam dobrego zdania o Polakach - znaczy, ja juz nie Polak ? Gdzie ci Polacy wspaniali tacy ... ? ! JB.
  • ~assa
    (2013-11-25 08:30)
    Gwiazdy to na niebie. Od jkiedy szmaciarze widnieja na niebie?
  • ~Nagachi
    (2013-11-24 20:23)
    PRL ,pomimo swoich barier i licznych wad,jedno miał doskonale - stworzył warunki do pracy,szacunku dla pracy,dla nauki,dla kultury i sztuki,dla powszechnego,prostego i taniego wypoczynku. Tego nie potrafi wolna pod każdym względem RP.
  • ~Elka
    (2016-08-03 20:52)
    Panie Kuzniar,to dlaczego pan zaraz nie wyemigruje,??dlaczego pan chce sie spelniac zawodowo w polsce skoro tak ZLE,i w tym Zlym kraju pan czeka az dziecko podrosnie,nie boi sie pan ze bedzie takie zle jak nasz kraj?To samo a nawet wiecej bym powiedziala tym osobom co POLSKA nieodpowiada,no to wynocha ,bedzie wiecej swiezgo powietrza ,bo od waszej glupoty duszno sie zrobilo.